Odblaskowa kurtka motocyklowa od GoGo Gear – film

Stworzenie stylowego i jednocześnie bezpiecznego ubioru na motocykl jest samo w sobie trudnym zadaniem. Tym trudniejsze, jeśli weźmiemy pod uwagę kobiecy gust, który nie zawsze zadowoli się przydużą Ramoneską. Projektanci z GoGo Gear mają na to sposób.

 

Świetna zarówno dla motocyklistki, jak i kobiety jeżdżącej na skuterze.
fot. GoGo Gear

Kurtka motocyklowa dla kobiety zaprojoektowana przez GoGo Gear ma krój w modnym stylu vintage, ale warto zwrócić uwagę na dobór materiałów do jej uczycia i jej właściwości. To kurtka „hologramowa” – wierzchnia warstwa pokryta jest splotem czarnego materiału ze specjalnymi, odblaskowymi nićmi, które nie pozwolą nam przemknąć niezauważonym. Pomiędzy wodoodpornym wierzchem a podszewką znajduje się jeszcze jedna warstwa chroniąca przed otarciami, z wbudowanymi ochraniaczami na łokcie, ramiona i plecy. 

Brzmi interesująco, ale to nie wszystko, bo GoGo Gear wszyło odblaskowy materiał w kołnierz, wewnętrzną stronę paska i mankietów, więc jeśli tylko uważamy, że sama kurtka nie zapewni nam wystarczającej widoczności w nocy, pasek wystarczy odwrócić na lewą stronę a mankiety wywinąć. Dodatkowo w mankietach znajdują się otwory na kciuki, dzięki czemu rękawy nie będą zsuwać się do łokci podczas jazdy uniemożliwiając prawidłowe operowanie manetkami motocykla, a powietrze nie będzie się przedostawać pod kurtkę. 

 

Kurtkę wyposażono w ochroniacze i wzmocnienia.
fot. GoGo Gear

Jednak z pewnością w przypadku tego produktu estetyka zajmuje jest na równie wysokim poziomie, co bezpieczeństwo. Długość kurtki – poniżej linii bioder – ma zapewnić ochronę przed zimnem, a jednocześnie zakryć wszelkie niedoskonałości, których nie chciałybyśmy ujawniać przed światem. Wysoki pasek zaakcentuje talię, a dyskretny wzór hologramu uwypukli tylko to, co zechcemy. To świetny przykład połączenia przyjemnego z pożytecznym. 

Kurtka jest do kupienia na oficjalnej stronie GoGo Gear, cena niestety jest adekwatna do jakości i wynosi niecałe 400 dolarów. Może warto poczekać aż kurs nieco spadnie? Chociaż zdrowie i młodość ma się dane tylko raz…

 

Styl vintage kurtki motocyklowej dla kobiet.
fot. GoGo Gear

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze