Od przedszkola do Rolls-Royce’a

Rośnie pokolenie, któremu będziemy zawdzięczać ekscytujące premiery na targach w Genewie za, powiedzmy, 20 lat. Rolls-Royce już dzisiaj zachęca maluchy do myślenia o zatrudnieniu w branży!

Zainicjowany w Wielkiej Brytanii rządowy projekt „See Inside Manufacturing” ruszył w 2011 roku. Jego celem jest edukowanie dzieci i młodzieży w kwestii możliwości i warunków zatrudnienia w branży motoryzacyjnej, co ma być pierwszym krokiem do wyłapywania i kształcenia młodych talentów. Przedstawiciele Rolls-Royce’a w ramach programu odwiedzają szkoły, prowadzą wykłady dla nauczycieli, a także zapraszają wycieczki do fabryki i biura w Goodwood.

fot. BMW

Ostatnia wizyta miała miejsce w szkole podstawowej East Preston. Kilkadziesiąt pięcio- i sześciolatków wysłuchało opowieści o tajnikach powstawania luksusowych aut, każdy chętny miał również okazję zasiąść za kierownicą Phantoma. Dzieci były zachęcane do zadawania pytań i dyskusji – jej podstawowym wnioskiem było przekonanie, że współczesny Kopciuszek zmierzałby na bal właśnie Rollsem.

fot. BMW

W tym samym czasie Rolls-Royce ogłosił również nabór kandydatów na staż w fabryce. Młodzi ludzie w wieku od 16 do 24 lat będą pracować pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, mierząc się z elektroniką, mechaniką i wykończeniem auta. Kandydaci mogą zgłaszać się do 17 marca poprzez aplikację online na stronie www.rolls-roycemotorcars.com/careers.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze