Nowy Volkswagen Caddy oraz eCrafter możecie zobaczyć na wirtualnym stoisku. Z przewodnikiem lub samodzielnie

Pomimo tego, że tegoroczne targi samochodów dostawczych IAA w Hanowerze zostały odwołane, i tak odwiedzić można przygotowane z tej okazji stoisko marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Począwszy od 23 września, z myślą o klientach, fanach marki i wszystkich zainteresowanych osobach, Volkswagen Samochody Dostawcze uruchomił możliwość internetowego i interaktywnego zwiedzania targowego stoiska marki.

Spacerując po stoisku marki Volkswagen Samochody Dostawcze, przyglądając się ze wszystkich stron nowemu Caddy 5 i pozostałym modelom marki, prowadząc pouczające rozmowy i poznając szczegóły techniczne, zyskać można ogromną wiedzę. To, co wcześniej kojarzyło się z wizytą na wystawie, w 2020 roku po raz pierwszy jest możliwe przez kliknięcie myszką. Wszystkie pojazdy pokazywane na targach IAA i na samym stoisku targowym, zostały odtworzone cyfrowo i można je oglądać w układzie 360°. Przez to wywołują ogromne wrażenie wśród zwiedzających i dają im poczucie obecności na targowej imprezie.

Stoisko koncentruje się na głównych, nowych produktach marki Volkswagen Samochody Dostawcze z roku 2020: „Pokażemy Państwu wszystkie wersje nowego Caddy 5 – od Cargo po Style. Model ten charakteryzuje się nowoczesnym designem z w pełni cyfrowym kokpitem Innovision Cockpit oraz z gamą usług We Connect. Caddy zachwyca również wieloma dodatkami, takimi jak duży panoramiczny dach i pojedyncze fotele w trzecim rzędzie siedzeń, które można łatwo zdemontować.

W Caddy Cargo pojawiły się nowe funkcje: pełne tylne drzwi skrzydłowe (opcja), szersze drzwi przesuwne (wystarczająco szerokie w Caddy Maxi, by załadować Euro paletę) oraz na nowo zaprojektowane miejsce kierowcy z ergonomicznymi fotelami AGR. Wszystko, czego można oczekiwać od prawdziwego pojazdu użytkowego” – podsumowuje Heinz-Jürgen Löw.

Na stoisku zobaczyć można po raz pierwszy nowego Caddy jako pojazd – chłodnię lub jako wóz serwisowy z wyposażeniem warsztatowym. Volkswagen Samochody Dostawcze pokaże też nowe, ekscytujące rozwiązania producenta nadwozi dla odelu e-Crafter: wywrotkę, pick-upa oraz w pełni elektryczny ambulans medyczny. Ofertę dopełnią warianty modelu T6.1 – Transporter, Multivan i wersja do indywidualnej zabudowy.

Użytkownicy mogą wziąć udział w zwiedzaniu stoiska targowego z przewodnikiem, ale mogą też zwiedzać je na swój własny, indywidualny sposób. Całość jest interaktywna: eksponaty można odwracać, dokładać im różne dodatki, a w przypadku nowego Caddy zmieniać kolory jego nadwozia i wyposażać go w różne felgi.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze