Nowy tor offroadowy pod Warszawą

Drive Position to ciekawy punkt na polskiej mapie offroadowej. Obiekt pod Warszawą powstał z myślą o samochodach i jednośladach. Na terenie obiektu znajduje się również tor kartingowy.

Tor offroadowy Drive Position znajduje się w Jankach pod Warszawą. Zaprojektował go Karol Kędzierski, jeden z najbardziej utytułowanych motocyklistów crossowych, a za modyfikacje odpowiada Łukasz „Qurak” Kurowski, mający na koncie kilka tytułów mistrza w motocrossie i enduro. 

Drive Position to ciekawa propozycja dla wszystkich fanów upalania w terenie. Na uczestników czekają cztery kilometry tras offroadowych dla motocykli, quadów i samochodów z napędem 4×4.  Tuż obok toru przeznaczonego do jazdy terenowej zbudowano tor kartingowy, gdzie będą się szkolić młodzi oraz dorośli.

Partnerem całego przedsięwzięcia jest firma Inter Motors, która w przyszłym sezonie zorganizuje szkolenia dla swoich klientów. W planach są również tzw. jazdy wolne. Dlatego Tor Drive Position zaprasza wszystkich miłośników jazdy offroadowej.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze