Monika Rutkowska

Nowy system komunikacji BMW Motorrad Fit-for-All już dostępny!

BMW Motorrad upraszcza komunikację bezprzewodową. Podłączenie interkomu Fit-for-All do nowego modułu komunikacyjnego Bike-to-Bike umożliwia komunikację nie tylko z pasażerem ale również z grupą motocyklistów.

System komunikacji BMW Motorrad Fit-for-All umożliwia motocyklistom pozostawanie w kontakcie ze sobą, prowadzenie rozmów telefonicznych, a także korzystanie z nawigacji dzięki BMW Motorrad Navigator. 

Dodatkowo automatyczne tłumienie hałasu, wyraźne odtwarzanie muzyki i wysoka jakość mowy zapewniają przyjemną komunikację podczas jazdy. 
System pasuje do wszystkich kasków motocyklowych BMW (z wyjątkiem kasku BMW Bowler) i może być zintegrowany z wieloma aktualnymi kaskami od innych producentów.  Interkom wyróżnia się smukłym kształtem, a jego obsługa oparta jest tylko na 3 przyciskach. Różne kombinacje tych przycisków uruchamiają różne opcje. Jednostka obsługi znajduje się po lewej stronie kasku i jest odporna na promieniowanie UV, a także na warunki atmosferyczne. Obsługa jest możliwa do 8 godzin bez ładowania.

Interkom, został stworzony do komunikacji kierowca-pasażer, ale można ją rozszerzyć i połączyć się z sześcioma motocyklistami za pomocą modułu komunikacyjnego Bike-to-Bike. Interkom Fit-for-All jest również kompatybilny z już istniejącymi systemami komunikacyjnymi BMW Motorrad. Zasięg między dwoma motocyklami sięga 300 metrów, gdy używany jest moduł komunikacji Bike-to-Bike.  Motocykliści mogą również wybierać między trybem prywatnym i publicznym, korzystając z bezpłatnej aplikacji. W trybie publicznym można podłączyć więcej niż sześć motocykli.
 
Cena jaką zapłacimy za interkom to: 679 zł

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze