Nowy Świat – piłkarski świat

Świetlny stadion to jeden z elementów promocji Kia z okazji UEFA EURO 2012. Dzięki specjalnej dekoracji świetlnej jedna z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ulic w Polsce stała się częścią największego piłkarskiego święta na starym kontynencie.

Od momentu otwarcia turnieju tej wyjątkowej imprezie towarzyszy szereg projektów promocyjnych. Jednym z nich jest dekoracja ulicy Nowy Świat, która dzięki specjalnej iluminacji świetlnej na czas trwania Mistrzostw zmieniła jedną z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Polsce w prawdziwą piłkarską arenę. Świetlny stadion to jeden z elementów promocji Kia z okazji UEFA EURO 2012.

fot. materiały prasowe

Piłkarska iluminacja opiera się na motywie oficjalnych maskotek UEFA EURO 2012 – Sławka i Slavko. Gdy zapada zmierzch, ulica ożywa na całej długości od Ronda de Gaulle’a aż do ulicy Świętokrzyskiej.

fot. materiały prasowe

Dzięki wykorzystaniu technologii LED maskotki rozgrywają między sobą mecz, który trwa całą noc. Iluminacja świetlna to nie jedyna atrakcja projektu. Wzdłuż ulicy rozlokowane zostały trzy specjalne strefy promocyjne, w których eksponowane są samochody Kia.

fot. materiały prasowe

W jednej z nich znajdującej się przy ul. Chmielnej codziennie przez cały czas trwania turnieju prowadzone są animacje oraz konkursy dla kibiców, w których uczestnicy mogą wygrać atrakcyjne nagrody oraz bilety na kolejne mecze UEFA EURO 2012.

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze