Nowy Suzuki V-Strom

Jak informuje importer motocykli Suzuki najnowszy model V-Strom ma się pojawić w salonach już w połowie lipca! Czy nowa odsłona turystyka znajdzie swoich zwolenników?  

Według najświeższych informacji, najnowsza wersja turystyka z rodziny Sports Enduro Tourer ze stajni Suzuki ma pojawić się w polskich salonach w połowie lipca.

fot. Suzuki

Następca legendarnego już modelu DL650 ma dostarczać równie dużo przyjemności z jazdy zarówno tej miejskiej, jaki i dalszych wypraw. V-Strom w Polsce był jednym z najlepiej sprzedających się modeli marki Suzuki. Czy w nowej odsłonie zaskarbi sobie serce nowych nabywców, czas pokaże.

fot. Suzuki

Według wstępnych doniesień nowy motocykl ma być jeszcze bardziej elastyczny w szczególności w niskich i średnich zakresach obrotów oraz ekonomiczny. Producent chwali się redukcją zużycia paliwa o 10% w stosunku do poprzednika. Następca DL650 jest o 6kg lżejszy oraz w standardzie ma być wyposażony w nowej generacji układ zapobiegający blokowania się kół w przypadku hamowania awaryjnego tzw. ABS. Dodatkowo komputer pokładowy ma posiadać nowe funkcje: wskaźnik biegu, termometr oraz wskaźnik zużycia paliwa.

fot. Suzuki

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze