Nowy salon dla motocyklistów w Warszawie: Pass2Ride

Już 23 marca w Warszawie nastąpi wielki otwarcie salonu z akcesoriami dla motocyklistów Pass2Ride. W nowym miejscu odwiedzający znajdą nie tylko potrzebny ekwipunek, ale także  poznają historie innych, wymienią doświadczenia i znajdą kompanów do podróży.

„Pass2Ride to paszport do przygody, podróży, wyzwania, spełnienia marzeń, które dotychczas były tylko marzeniami, a dziś mogą stać się Twoją rzeczywistością…”

Co mówią pomysłodawcy sklepu?

Wizyta w Pass2Ride to nie to samo, co wizyta w sklepie. Naszą wizją jest stworzenie miejsca, w którym przygoda się dopiero zaczyna. Miejsca, które jest przepełnione emocjami i kompetencją. Odwiedzając nas możesz znaleźć kompanów podróży, poznać historię różnych wypraw, wymienić doświadczenia, opowiedzieć
o swoich planach lub zrealizowanych już wyprawach albo właśnie tu rozpocząć kolejną… A przede wszystkim znajdziesz tu elementy niezbędne w układance zwanej „wyprawa”!

Dzięki firmie Edelweiss odkryjesz miejsca nieznane, drogi dotąd nieuczęszczane, poczujesz smak prawdziwej przygody i niezapomnianych wrażeń!
W naszym asortymencie znajdziesz między innymi produkty takich firm, jak: Touratech, Companero, Halvarssons, Lindstrands, Revit, Shoei, Schuberth, X-Lite, Daytona, Boblbee, Scala Rider, Garmin, Motorex i wiele innych.

fot. materiały prasowe

23 marca 2013 roku – Wielkie Otwarcie Pass2Ride!

Gościem będzie Tomek Kulik ze szkoły doskonalenia jazdy Kulikowisko, który opowie o technice jazdy a także podpowie, jak odpowiednio spakować się na wyjazd i jakie narzędzie ze sobą zabrać.
Swoją obecnością zgromadzonych zaszczyci również Jarosław Kornacki (specjalista z zakresu szwedzkiej odzieży Halvarssons i Lindstrands), który m. in. przybliży działanie Cool Systemu, Outlast’u czy opowie o materiale, jakim jest Hi-Art. Pomoże również odpowiednio dopasować odzież do sylwetki.
Usłyszycie o wyprawach motocyklowych z austriackim Edelweiss’em, przybliżymy działanie wszelkiego rodzaju nawigacji firmy Garmin. Jako goście zobaczycie i dowiecie się, jak sprawnie możemy spakować się na wyjazd i wyposażyć nasz motocykl w akcesoria firmy Touratech. Będzie można zapoznać się, dotknąć czy też przymierzyć odzież takich marek, jak Companero czy też ubiory rodem z Holandii firmy Revit.
W salonie zagości również szwedzka marka Boblbee oferująca w swoim asortymencie plecaki czy tankbagi, w które można łatwo i bezpiecznie spakować laptopa czy też sprzęt fotograficzny.
Nie zabraknie także takich marek, jak Daytona, Shoei, Schuberth oraz X-Lite! 

Całą uroczystość uświetni specjalnie przygotowany na tę okazję catering. Będzie można wypić kawę czy herbatę na wygodnej kanapie, umilając sobie czas oglądaniem filmów czy zdjęć z wypraw motocyklowych, a także słuchając opowieści podróżników.

Salon znajduje się przy ulicy Ul. Puławskiej 579.

Motocaina.pl też tam będzie! Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze