Nowy Opel Vivaro Kombi - znamy ceny!

Nowy Opel Vivaro Kombi - znamy ceny!

24 maja 2020
6
Jeśli szukacie samochodu, który zmieści całą waszą rodzinę albo pracowników, to właśnie nowy Opel Vivaro Kombi jest przygotowany do wykonywania takich zadań. Ile kosztuje i jak jest wyposażony?

Opel oferuje Vivaro Kombi w trzech długościach: Compact – 4,60 m, Long – 4,95 m lub Extra Long 5,30 m. Każdy z nich zapewnia miejsca siedzące dla maksymalnie dziewięciu osób, a przy wysokości 1,90 m większość wariantów ma dostęp do parkingu podziemnego.

Vivaro Kombi wyposażone jest w turbodoładowane silniki diesla o mocy od 102 KM do 150 KM. Oferują one maksymalny moment obrotowy do 370 Nm.

Oprócz drzwi przesuwnych po stronie pasażera w standardzie, opcjonalne drzwi przesuwne po stronie kierowcy ułatwiają dostęp do przedziału pasażerskiego. Z tyłu klienci mogą wybierać pomiędzy podwójnymi drzwiami (otwieranymi do 180 stopni) lub klapą tylną.

Systemy Multimedia i Multimedia Navi Pro, wyposażone są w kolorowy ekran dotykowy i sterowanie głosem. Oba systemy są kompatybilne z Apple CarPlay i Android Auto.

Informacje o trasie i podróży, a także bezpośrednie połączenie z pomocą drogową w razie awarii oraz systemem eCall, zapewniają spokój zarówno kierowcom, jak i pasażerom. W przypadku aktywowania się napinaczy pasów lub poduszek powietrznych, system automatycznie nawiązuje połączenie alarmowe.

Ceny zaczynają się już od 121 400 zł za wersję Vivaro Kombi Compact o długości 4,60 m. Przy długości Long ceny zaczynają się od 124 400 zł brutto, a w przypadku długości Extra Long od 133 900 zł brutto.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!