Nowy Opel Corsa – nieduży samochód, ale wpada w oko

Nowy Opel Corsa zadebiutuje u dealerów w Polsce już w grudniu, ale model bestsellerowego małego samochodu w skali 1:55 jest już dostępny w Opel Collection. Miniaturową Corsę można kupić za 3,50 euro.

Projektanci zabawki z firmy Majorette postarali się o precyzyjne odwzorowanie oryginału, w tym charakterystycznej sylwetki coupé. Kupujący mają do wyboru cztery eleganckie kolory — biały, pomarańczowy (power orange), czerwony (chili red) i niebieski (voltaic blue) — zawsze z czarnym dachem i czarnymi lusterkami bocznymi. 

Kolekcjonerzy mogą cieszyć się zabawkową Corsą już teraz, natomiast prawdziwy model można będzie obejrzeć na żywo już niebawem. Szósta generacja Corsy z silnikami spalinowymi zadebiutuje u dealerów w Polsce już w grudniu. Mierzący 4,06 metra długości pięciodrzwiowy samochód jest oferowany z bardzo oszczędnymi silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi o mocy od 55 kW (75 KM) do 96 kW (130 KM). 

Ceny podstawowej wersji modelu z silnikiem benzynowym zaczynają się od 49 990 zł. Cena ta obejmuje takie systemy wspomagające jazdę, jak układ rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, system ostrzegania przed kolizją i wykrywania pieszych oraz automatycznego hamowania przy niskich prędkościach, system wykrywania zmęczenia kierowcy, tempomat z ogranicznikiem prędkości, a także układ utrzymania na pasie ruchu.

Od lata bieżącego roku nową edycję bestsellera można zamawiać także w wersji w pełni elektrycznej Corsa‑e. Bogato wyposażona Corsa-e Edition oferowana w cenie katalogowej 124 490 zł

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze