Nowy Nissan Micra zadebiutuje w Paryżu

Japoński producent zapowiada premierę nowego modelu Micra podczas salonu motoryzacyjnego w Paryżu. W sieci pojawił się pierwszy teaser sugerujący, że nadchodzi mała, wielka rewolucja.

Już w przyszłym tygodniu poznamy nowy, ostrzejszy wygląd najmniejszego modelu Nissana. Japoński producent sugeruje w pierwszym teaserze, że nadchodzi rewolucja. Auto zostało całkowicie przeprojektowane. Niektóre źródła donoszą, że wygląd nowego modelu będzie oparty na koncepcyjnym modelu Sway prezentowanym rok temu.

Teaser zdradza niewiele, ale dowiemy się z niego, że samochód będzie wyposażony w charakterystyczny grill nazywany przez Nissana V Motion. Do tego możemy się spodziewać ostrzejszych kształtów i przetłoczeń. Przednie lampy będą smukłe. Niestety klip, który pojawił się w internecie nie zdradza wyglądu tylnej części nadwozia. Widzimy tylko, że tylny spojler wykracza poza bryłę nadwozia. Nowy Nissan będzie dostępny w szerokiej palecie kolorów nadwozia.

Mało wiadomo na temat wyglądu wnętrza. W tej kwestii również możemy się sugerować kabiną w koncepcyjnym modelu Sway. Przedstawiciele Nissana zapewniają, że materiały użyte we wnętrzu są dużo lepsze niż w dotychczasowej generacji modelu. 

Najnowsza Micra powstała na nowej płycie podłogowej Nissana – CMS B. Auto będzie produkowane we francuskiej fabryce koncernu znajdującej się we Flins. Nie znamy jeszcze palety siników, które zasilą ten model, ale możemy się spodziewać małych trzycylindrowych konstrukcji.

Więcej dowiemy się już w przyszłym tygodniu podczas salonu w Paryżu.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze