Nowy Mercedes Benz Citan potwierdzony. Również w wersji elektrycznej!

Koncern Daimler AG zdecydował o produkcji nowego modelu Citan w ramach portfolio produktów Mercedes-Benz Vans – zaoferuje go również w wersji elektrycznej. Nowy model pojazdu powstanie we współpracy z Renault-Nissan-Mitsubishi.

Nowy Citan zostanie całkowicie na nowo opracowany i już na pierwszy rzut oka będzie wyraźnie rozpoznawalny jako pojazd Mercedes-Benz. Następcy naszego małego vana zapewnimy tożsamość adekwatną do marki – wyjaśnia Marcus Breitschwerdt, szef Mercedes-Benz Vans.

Mercedes-Benz Vans oferuje Citana od 2012 roku. Mały pojazd dostawczy o kompaktowych wymiarach i dużej pojemności przedziału ładunkowego idealnie nadaje się do wielu miejskich wyzwań. Jest szczególnie ciekawą opcją dla klientów biznesowych rozwijającego się sektora przewozów „on-demand” (dopasowanych do rzeczywistego popytu). Podstawę sukcesu małego vana Mercedes-Benz stanowi połączenie funkcjonalności, wszechstronności i oszczędności z kompleksowym wyposażeniem w systemy bezpieczeństwa i wysokim komfortem jazdy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze