Nowy kask Bell Rogue dla entuzjastów cruiserów
Producent kasków motocyklowych Bell przedstawił ostatnio ciekawą propozycję dla posiadaczy cruiserów - kask Rogue.
Na pierwszy rzut oka nasuwa się jeden wniosek: ten kask jest nie dla każdego. Nie da się ukryć, że projekt swoją specyfiką najbardziej trafi w gusta fanów motocykli typu cruiser.
Jak mówi producent, kask został stworzony z „ultra lekkich” materiałów zarówno jeżeli chodzi o powierzchnię skorupy, jak i jej wnętrze.
Kask Bell Rogue |
![]() |
fot. materiały prasowe
|
Cena kasku to 249.95 dolarów. Produkt dostępny jest jedynie w trzech rozmiarach, a producent oferuje pięć lat gwarancji bezproblemowego użytkowania. Kask posiada również certyfikat DOT.
Ten „orzeszek” dostępny będzie w czterech malowaniach: zgniła zieleń, czerń, matowa czerń i brąz (producent określa brąz, jako kolor „workowy”).
Najnowsze
-
6. Rajd Motocyklowy Weteranów – hołd na dwóch kołach dla tych, którzy nie wrócili z misji. Start już 24 kwietnia!
Wkrótce rusza 6. edycja Rajdu Motocyklowego Weteranów - start już 24 kwietnia 2025 roku. Setki motocyklistów, weteranów i pasjonatów ruszą w trasę, by oddać hołd tym, którzy nie wrócili z misji. -
Od kartingu do F1 Academy? Kornelia Olkucka walczy o marzenia we włoskiej Formule F4!
-
XPENG P7, G6 i G9 – wideo z pierwszych jazd w Polsce! Ceny, dane techniczne, rywale. Oto chińskie modele, które rzucają rękawicę Tesli
-
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – poznaj nowe systemy w Toyocie C-HR
-
Audi Q4 e-tron – elektryczny SUV klasy premium dla nowoczesnych kierowców
Zostaw komentarz: