Nowy Hyundai Elantra już na polskim rynku – cena

Hyundai Motor Poland rozpoczął przyjmowanie zamówień na nowy model Hyundai Elantra, jeszcze przed pojawieniem się samochodu w salonach dealerskich.

Polska jest największym rynkiem jeśli chodzi o sprzedaż sedanów w Europie, stąd decyzja o jak najszybszym przedstawieniu oferty na ten model. Podstawowa cena Elantry w najniższej wersji wyposażeniowej z silnikiem o pojemności 1.6l i mocy 128 KM wynosi 67 900 złotych. Auto dostępne jest także z silnikiem Diesla 1.6, którego moc wynosi 136 KM.

Ci, którzy zdecydują się na zakup nowej Elantry na etapie przedpremierowej sprzedaży mają możliwość skorzystania ze specjalnej  oferty opartej na trzech korzyściach: specjalnym upominku finansowym, dedykowanym dla tego modelu kredycie oraz premii za odkup użytkowanego dotychczas samochodu.

To już szósta generacja Hyundaia Elantra. Auto jest dłuższe i 25 mm szersze w porównaniu do poprzednika. Teraz fotel kierowcy ma pamięć ustawień, a bagażnik ułatwia załadunek, otwierając się automatycznie gdy kierowca posiadający kluczyk znajduje się w bliskiej odległości.  Producent dorzuca też system wykrywania martwego pola i ostrzegania przed pojazdami nadjeżdżającymi z tyłu.

Polska jest rynkiem, na którym nowy Hyundai Elantra zostanie po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany w Europie. Samochód będzie miał swoją europejską premierę 31.03 podczas targów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze