Nowożeńcy rozbili Ferrari 458 Spider

Wypożyczenie supersamochodu na ślub to marzenie wielu par młodych. Nie każdy może sobie na to pozwolić, a czasami przez chwilę nieuwagi najpiękniejszy dzień w życiu może zmienić się w ten najgorszy.

Na ten temat z pewnością wie coś pewna para młoda z Burnley w Wielkiej Brytanii. Z okazji uroczystości ślubnych wynajęli sobie Ferrari 458 Spider. Nie była to tania zabawa. 

25-letni pan młody musiał zapłacić 5 tys. funtów zaliczki żeby móc wypożyczyć piękną i szybką włoską maszynę. Teraz do jego rachunku za wypożyczenie zostanie doliczona kwota co najmniej 20-25 tys. funtów, ponieważ na tyle wyliczono wstępne starty, które spowodował.

Do całego zdarzenia doszło dzień po weselu. Świeżo ożeniony kierowca postanowił wypróbować osiągów Ferrari. Jednak w pewnym momencie pomylił pedał hamulca z pedałem gazu. Efekt jest taki, że wraz z żoną wylądowali na ścianie domu swojego przyjaciela. 

Pasażerowie Ferrari wyszli bez szwanku, czego nie można powiedzieć o aucie. Przód samochodu został lekko pokiereszowany.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

To ja jeszcze nie słyszałem o wypożyczalni która nie miałaby AC na wypożyczane samochody.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Ty rozumiem że byś nie brał wypożyczając takie samochody, umówmy się 5 tyś funtów to nie jest jakoś dużo w porównaniu z ceną pojazdu więc wypożyczyć może każdy, natomiast zapłacić już 30 k to może nie mieć kto, i co takiemu zabierzesz? Narządy na czarny rynek?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze