Nowości BMW Motorrad na 2017 rok

Na targach INTERMOT 2016 BMW Motorrad pojawi się z najnowszymi modelami z serii Heritage, Tour, Roadster, Adventure oraz Sport. Poza tym niemiecka marka wprowadza na rynek nową kurtkę Street Air by Alpinestars.

Targi INTERMOT odbywają się w Kolonii w dniach od 4 do 9 października 2016 r. BMW Motorrad pokaże tam nowy R nineT Scrambler, G 310 R oraz BMW C evolution, które własnie zaebiutowało podczas paryskiej wystawy Mondial de l’Automobil. Po raz pierwszy model C evolution będzie dostępny w dwóch wersjach – w tym jednej o rozszerzonym zasięgu 160 kilometrów.

W ramach oferty Heritage, Tour, Roadster, Adventure oraz Sport, niemiecki prodcent zaprezentuje dwa całkiem nowe modele motocykli, a kilka modeli, które przeszły znaczące zmiany projektowe, doczeka się swoich światowych premier. Z pewnością BMW pochwali się systemem inteligentnego połączenia alarmowego, który zostanie wprowadzony w motocyklach BMW jako w pełni zintegrowane rozwiązanie w pierwszych miesiącach 2017 roku. Na ekspozycji zobaczymy także nowy kask BMW i kurtkę (patrz poniższa galeria), której poduszka powietrzna otwiera się w 25 milisekund. Bedzie dostępna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Kurtka wyposażona jest w system poduszek powietrznych oferujących ochronę górnych części ciała oraz swobodę jazdy motocyklem.

Po zakończeniu targów INTERMOT 2016 w Kolonii nadejdzie czas na przygotowania do światowych targów motocyklowych EICMA 2016, odbywających się w Mediolanie. Również i tam BMW Motorrad zaprezentuje całą gamę premier.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze