Nowość od GIVI - tanklock bag MINI

04 grudnia 2014
Firma GIVI słynie ze sprytnych rozwiązań, które skutecznie ułatwiają użytkowanie motocykla. Kojarzymy ją głównie z kuframi, ale właśnie zaprezentowała bardzo praktyczne rozwiązanie, które może się przydać i paniom i panom motocyklistom.

Przy ostatnim projekcie, pomyślała o użytkownikach nakedów i motocykli sportowych. Niedawno zaprezentowane rozwiązanie może sprawić, że ubrani w kombinezon nie będziemy musieli martwić się, gdzie wcisnąć dokumenty, smartfona, blokadę czy strój przeciwdeszczowy. Być może pomoże nam w tym tanklock bag MINI, czyli mini torba dla motocyklistów.

Torba mocowana jest do wlewu paliwa za pomocą kitu montażowego (różnią się one w zależności od modelu motocykla). Jej pojemność to 3 litry. Dodatkowo ma paski, które po demontażu torby, pozwolą nieść ją w ręce lub zarzucić na ramię. Wygodną sprawą jest również odblaskowy pokrowiec przeciwdeszczowy. Jej wymiary to 210 x 150 x 210 mm.

Nie dość, że torba jest praktyczna, to do tego ładna. Zaprojektowano ją jako unisex, zatem będzie odpowiednia zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Na pewno będzie wyglądała lepiej niż wypchane kieszenie.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje