Nowość od GIVI - tanklock bag MINI

Nowość od GIVI - tanklock bag MINI

04 grudnia 2014
Firma GIVI słynie ze sprytnych rozwiązań, które skutecznie ułatwiają użytkowanie motocykla. Kojarzymy ją głównie z kuframi, ale właśnie zaprezentowała bardzo praktyczne rozwiązanie, które może się przydać i paniom i panom motocyklistom.

Przy ostatnim projekcie, pomyślała o użytkownikach nakedów i motocykli sportowych. Niedawno zaprezentowane rozwiązanie może sprawić, że ubrani w kombinezon nie będziemy musieli martwić się, gdzie wcisnąć dokumenty, smartfona, blokadę czy strój przeciwdeszczowy. Być może pomoże nam w tym tanklock bag MINI, czyli mini torba dla motocyklistów.

Torba mocowana jest do wlewu paliwa za pomocą kitu montażowego (różnią się one w zależności od modelu motocykla). Jej pojemność to 3 litry. Dodatkowo ma paski, które po demontażu torby, pozwolą nieść ją w ręce lub zarzucić na ramię. Wygodną sprawą jest również odblaskowy pokrowiec przeciwdeszczowy. Jej wymiary to 210 x 150 x 210 mm.

Nie dość, że torba jest praktyczna, to do tego ładna. Zaprojektowano ją jako unisex, zatem będzie odpowiednia zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Na pewno będzie wyglądała lepiej niż wypchane kieszenie.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!