Nowe wózki dziecięce Mercedes-Benz: Twoja pociecha też może jeździć AMG!

Dobre wiadomości dla rodziców, którzy poszukują dla swoich pociech praktycznego i eleganckiego środka transportu w sportowym stylu: w sezonie 2020/2021 w gamie wózków dziecięcych Mercedes-Benz zadebiutują nowe modele z serii Avantgarde.

Wózki będą dostępne w czterech zupełnie nowych odsłonach. Na szczególną uwagę zasługuje model AMG – kompletnie przeprojektowany, dostępny w dwóch różnych wersjach. Nowa generacja wózka AMG opracowanego przez firmę Hartan i zespół projektantów Mercedes-Benz nawiązuje do wyglądu sportowych maszyn z Affalterbach. Standardowy hamulec postojowy, regulowana wysokość uchwytu, centralny system blokujący i pięciopunktowy pas bezpieczeństwa z poduszkami naramiennymi mają zapewniać wg producenta maksymalne bezpieczeństwo.

Z zewnątrz ten „supersportowy” model zwraca uwagę wzorem obręczy, przypominającym oryginalne felgi AMG, oraz poszyciem siedziska z mikrofazy DINAMICA – funkcjonalnego, trwałego materiału stosowanego w autach AMG.

Nowe wózki dziecięce Mercedes-Benz: Twoja pociecha też może jeździć AMG!

Odwracalne siedzisko wyposażono w system zatrzasków, który pozwala na zmianę pozycji dziecka jedną ręką. Oparcie ma kilkustopniową regulacje odchylenia, aż do pozycji poziomej.

Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest stylowy plecak do przewijania w stylu AMG – zaopatrzony w przemyślane wewnętrze przegrody. W przypadku mniejszych przedmiotów, takich jak telefon komórkowy, klucze, portfel czy butelka, przyda się praktyczna torba Bag2Go, którą można łatwo przymocować do uchwytu lub nosić na ramieniu.

Nowe wózki dziecięce Mercedes-Benz: Twoja pociecha też może jeździć AMG!

Oprócz nowej gamy modeli AMG odświeżono serię wózków dziecięcych Avantgarde sygnowanych przez Mercedes-Benz i Hartan. Jedną z nowości jest kolorowe podwozie ze wzorem Mercedes-Benz, dostępne w dwóch wariantach DESSIN: Selenit i Hyacinth. W zestawie znajduje się również system pasów bezpieczeństwa z magnetycznym zapięciem.

Do ich najważniejszych cech z zakresu funkcjonalności należą: niska masa własna (rezultat zastosowania aluminiowej ramy, ważącej zaledwie 8,9 kg, oraz siedziska GTX o masie jedynie 4,1 kg), przyjazne dla środowiska opony z komorą powietrzną Solight Ecco. 

Nowe wózki dziecięce Mercedes-Benz: Twoja pociecha też może jeździć AMG!

Nowe wózki dziecięce Mercedes-Benz Avantgarde oraz Mercedes-AMG są już dostępne w wybranych, specjalistycznych sklepach z artykułami dla dzieci.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze