Nowe sneakersy SMOKE od Stylmartin!

Nowe sneakersy SMOKE od Stylmartin!
Miejski styl, ochrona i nieprzemakalność – to główne zalety nowego modelu miejskich butów motocyklowych Stylmartin.

Do szerokiej gamy motocyklowych trampek Stylmartin dołączył Smoke - model unisex, który dostępny jest w rozmiarach od 36 do 47. To modne, ochronne, wygodne, a do tego wodoodporne sneakersy motocyklowe!

Smoke to nawiązanie do koloru tego modelu, który powstał z naturalnej skóry nubukowej w połączeniu w wodoodporną i oddychającą podszewką. Wewnątrz jest także anatomiczna wkładka z oddychającymi mikroporami.

Nowe sneakersy SMOKE od Stylmartin!

Do kompletu otrzymujemy dwie pary sznurowadeł, stonowane czarne i niebieskie petrol blue. Logo firmy i ozdobne przeszycia są kolorystycznie zgrane z kolorem buta i podeszwy.

Nowe sneakersy SMOKE od Stylmartin!

Nowe sneakersy SMOKE od Stylmartin!
O bezpieczeństwo dba wysoka, wyściełana cholewka oraz ochraniacze PU po obu stronach kostki. Biało-czarna podeszwa z efektem vintage nie tylko zdobi, jest także antypoślizgowa. Buty posiadają wzmocnienie w miejscu kontaktu z dźwignią zmiany biegów.

Stylmartin Smoke to idealne połączenie wygody, bezpieczeństwa i miejskiego stylu na motocyklu.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.