Nowe produkty Castrol na wiosnę

Wszystkie czytające nas motocyklistki z pewnością się ucieszą, że z okazji wiosny i nowego sezonu Castrol proponuje nowe produkty i oleje specjalnie dla motocykli.

Wiosna na horyzoncie
fot. motocaina.pl

Nowe produkty wchodzą na rynek w kwietniu i stopniowo będą zastępować dotychczasowe. Pierwszy z nich to półsyntetyczny olej do skuterów z silnikami dwusuwowymi, Act>Evo Scooter 2T. Zawarta w oleju formuła Heat Protection Molecules ma za zadanie zwalczać wysokotemperaturowe depozyty, tworzące się podczas eksploatacji zarówno na dłuższych odcinkach jazdy, jak i w mieście. 

Nowa technologia Active Protection Molecules (APM) została wprowadzona do oleju dla 4-suwów – Act>Evo 4T 20W-40.  APM tworzy warstwę ochronną, zmniejszając zużycie do 70% w porównaniu z innymi olejami motocyklowymi. Castrol Act>Evo 4T 20W-40 pozwala zredukować poślizg sprzęgła, a także zminimalizować zjawisko pittingu przekładni skrzyni biegów.

Opakowania produktów specjalnych zostały wzbogacone nową kolorystyką (złoto i czerwień). Ich oferta obejmuje m.in. płyny hamulcowe, preparaty do łańcucha, płyny do amortyzatorów i przekładni, środki do wypierania wilgoci, usuwania osadów i czyszczenia powierzchni metalowych.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze