Nowe oblicze BMW Z4 roadster na wiosnę. Galeria zdjęć

Odświeżony BMW Z4 roadster zostanie zaprezentowany na styczniowej wystawie w Detroit. Zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii zdjęć.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to zmienione reflektory przednie ze światłami LED, nowe obwódki wokół kierunkowskazów i nowe wzory obręczy aluminiowych – ’17 lub ’18-calowych.

fot. BMW

Nowa wersja roadstera jest dostępna w trzech kolorach nadwozia – są to „Szary Minerał”, „Srebrny Glaciar” oraz „Pomarańcza Walencji”, każde oferowane z pakietem Hyper Orange, wyróżniającym się pomarańczowymi przeszyciami w kontraście z czarną skórą i pojedynczymi akcentami na drzwiach. Nowością jest również obecność fortepianowej czerni dookoła kratek wentylacji i kontrolera iDrive.

fot. BMW

W USA odświeżony BMW Z4 roadster będzie napędzany 2-litrowym silnikiem benzynowym z turbosprężarką, który generuje moc 240 KM. W Europie pojawi się „tańsza” odmiana sDrive18i wyposażona w 2-litrowy silnik, również turbodoładowany, o mocy 156 KM. Do wyboru jest 6-biegowa przekładnia ręczna lub 8-stopniowy automat. Auto ma osiagać setkę w 7,9 sekundy (8,1 z przekładnią automatyczną) i pruć z prędkością maksymalną 221 km/h. Średnie zużycie paliwa wg producenta to 6,8 litrów na 100 kilometrów.

Premiera odnowionego BMW Z4 będzie mieć miejsce na styczniowej wystawie motoryzacyjnej w Detroit, a sprzedaż rozpocznie się na wiosnę.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze