Nowe motocykle Hondy przywitały wiosnę w Warszawie

22 marca, w Warszawie, na zielonym Żoliborzu odbyła się ekskluzywna wystawa nowych motocykli Hondy. Premierowa prezentacja gorących nowości 2014 dotyczyła, miedzy innymi nowych czterocylindrowych CB650F i CBR650F, klasycznego CB1100 EX, czy zupełnie nowej serii CTX.

Nowe motocykle Hondy przywitały wiosnę w Warszawie
fot. Motocaina.pl
Nowe motocykle Hondy przywitały wiosnę w Warszawie
fot. Honda

W Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, zaproszeni przez dealerów Hondy goście, mogli w kameralnej atmosferze zapoznać się z bogatą ofertą nowości i przymierzyć się do 10 najnowszych motocykli Hondy, z których aż 8 pokazano w Polsce po raz pierwszy.

Gości witały urocze hostessy, a już w pierwszej sali czekały nowe motocykle z segmentu Adventure – unowocześniony, flagowy Crosstourer oraz mocniejszy i jeszcze bardziej wszechstronny NC750X. Tuż obok można było zapoznać się z drugim z serii większych NC – miejskim NC750S. Wszystkie trzy motocykle prezentowały się w opcji z automatyczną, dwusprzęgłową przekładnią DCT, która również w Polsce zdobywa coraz większą popularność.

W drugiej sali, na podwyższeniu, wyeksponowany został legendarny CBR1000RR Fireblade, który od 2014 dostępny jest w wyjątkowej wersji SP. Flagowy supersport Hondy cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a szczególnie przyciągał miłośników jazdy po torze, gdzie z pewnością dostarczy niesamowitych wrażeń. Razem z wyścigową legendą, uwagę odwiedzających skupiły nowe, czterocylindrowe rzędówki – CBR650F i CB650F. Całkowicie nowe konstrukcje, w ekscytującej stylistyce, już wkrótce gotowe będą nieść wyjątkową przyjemność z jazdy swoim właścicielom.

W kolejnej sali na zwiedzających czekała nowa rodzina CTX-ów, które dzięki połączeniu zalet motocykli turystycznych i cruiserów mają na celu uprzyjemniać podróże komfortem i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Majestatyczny  CTX1300 z poprzecznie ustawionym silnikiem V4 oraz zwinne CTX700 i CTX700N seryjnie wyposażone w dwusprzęgłową przekładnie DCT, dzięki nowatorskiej stylistyce przypadły do gustu wielu odwiedzającym.

Wystawę zamykał wyjątkowy, klasyczny CB1100 EX, który w 2014, specjalnie po licznych prośbach ze strony klientów, otrzymał m.in. szprychowe koła, dwa tłumiki oraz większy zbiornik paliwa, aby jeszcze bardziej upodobnić się do swojego pierwowzoru – CB750, pierwszego superbike’a z 1969 roku.

W tym roku, pierwszy weekend kalendarzowej wiosny nie zawiódł wielbicieli jednośladów. Dzięki wspaniałej pogodzie, wielu miłośników Hondy przyjechało na wystawę na swoich maszynach. Humory dopisywały, a atmosfera, dzięki pięknym okolicznościom przyrody, przypominała rodzinny piknik. Była to doskonała ilustracja twierdzenia, że najmilszych ludzi spotkasz na Hondzie.

Nowe motocykle Hondy przywitały wiosnę w Warszawie
fot. Honda

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze