Nowe modele MV Agusta – film

W miejscowości Verese odbyła się konferencja prasowa firmy MV Agusta, podczas której ogłoszono ceny najnowszych modeli oraz zaprezentowano "najświeższy" model MV Agusta Brutale 675.

MV Augusta Brutale 675.
fot. MV Augusta

Mimo zakazu nagrywania i robienia zdjęć, po konferencji prasowej MV Agusta świat obiegły informacje dotyczące ich nowego modelu Brutale 675. Z pewnością motocykl znajdzie uznanie wśród miłośników nakedów. Firma nie zapomina jednak o pasjonatach bardzo szybkiej jazdy i ogłosiła również swoje plany rozwoju w segmencie motocykli supersport.

Motocykl MV Augusta Brutale bazuje na modelu F3, który niedawno miał swoją premierę. Nakeda i supersporta łączy silnik o pojemności 675 cm3, z tym że jak obiecuje producent, F3 jest w stanie uzyskać moc 142 KM, podczas gdy specjalnie dla Brutale zmniejszono ją do 120 KM.

 

MV Augusta Brutale 675 widok z góry.

Na konferencji potwierdzono, że ich nowy, najmniejszy  model Brutale 675, będzie kosztował      8 990 Euro. Motocykl trafi na taśmę produkcyjną w lutym 2012 roku.

Model F3 ma trafić do produkcji w listopadzie bieżącego roku. MV Agusta chce, aby był on najmocniejszy w klasie supersport. Jednocześnie zapowiedziano też pracę nad specjalną edycją modelu F4, który ma produkować 201 KM. Motocykl będzie można kupić za 30 990 Euro.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze