Nowe MINI Countryman. Tak prezentuje się odświeżony model – zobaczcie zdjęcia!

Tak właśnie prezentuje się odświeżone Mini Countryman - na pierwszy rzut oka wydaje się, że po liftingu nie wiele rożni się od poprzednika. Może producent kieruje się zasadą - lepsze jest wrogiem dobrego? Przekonajcie się sami i zobaczcie obszerną galerię zdjęć.

W nowym Mini Countryman oprócz napędu hybrydowego plug-in oferowane są trzy silniki benzynowe i trzy wysokoprężne wyposażone w technologię Mini TwinPower Turbo. Gruntownie odświeżone jednostki obejmują zakres mocy od 102 KM do 190 KM. Cztery wersje można opcjonalnie życzenie połączyć z napędem na wszystkie koła ALL4.

Technologia eDrive dostępna w najnowszych modelach hybrydowych plug-in BMW Group obejmuje również wysokonapięciowy akumulator litowo-jonowy o pojemności energetycznej brutto wynoszącej 9,6 kWh. Dzięki temu nowe MiniCooper SE Countryman ALL4 uzyskuje samym napędzie elektrycznym zasięg od 55 do 61 km.

Nowe MINI Countryman

Nowy przód Mini Countryman ma teraz w standardzie reflektory diodowe. Światła zakrętowe wchodzące w zakres reflektorów diodowych zapewniają mocne doświetlenie bocznych obszarów drogi przy skręcaniu.Jako nowa opcja dostępne są diodowe reflektory adaptacyjne ze światłami drogowymi ze zmiennym rozkładem światła i funkcją matrycową. 

Nowe MINI Countryman

Nowością w ofercie są lakiery metalizowane w kolorze White Silver i Sage Green. W zależności od modelu dach i lusterka zewnętrzne nowego MINI Countryman, mogą być lakierowane – oprócz koloru karoserii – w kolorze czarnym, białym lub srebrnym.

Nowe MINI Countryman

W opcjonalnej stylistyce zewnętrznej Piano Black obramowania reflektorów, lamp tylnych, atrapy chłodnicy i ozdobników bocznych oraz klamki i oznaczenie modelu wykonane są w błyszczącym kolorze czarnym zamiast chromu.

Nowe MINI Countryman

W zależności od silnika nowe Mini Countryman wyposażone jest standardowo w 16-calowe lub 17-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. W wyposażeniu dodatkowym i w ofercie oryginalnych akcesoriów Mini dostępne są obręcze kół ze stopów lekkich w rozmiarach do 19 cali. Nowością w programie fabrycznego wyposażenia dodatkowego są 17-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Channel Spoke Black oraz 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich w stylistyce Turnstile Spoke 2-tone.

Nowe MINI Countryman

Nowością w ofercie tapicerek jest skórzana wersja Chester Indigo Blue i Chester Malt Brown. Dostępna dotychczas oddzielna opcja Colour Line obejmująca dolną część deski rozdzielczej i boczki drzwi stanowi teraz część tapicerki skórzanej w danej kolorystyce. Nowe Mini Countryman można wyposażyć opcjonalnie w cyfrowy wyświetlacz wskaźników. Czarny wyświetlacz umieszczony za kierownicą ma średnicę 5 cali. 

Nowe MINI Countryman

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze