Nowe grafiki kasków Shoei

03 września 2014
Jest sportowo lub elegancko - do wyboru do koloru - oto nowe malowania kasków Shoei.

Jakie zmiany w grafikach kasków Shoei?

1. NXR Shane Byrne - nowa replika zawodnicza
2. X-Spirit II Motegi Marquez - nowa replika zawodnicza
3. J-Cruise Corso - nowość, pierwsze grafiki dla modelu J-Cruise
4. VFX-W Reputation - nowa grafika dla regularnej kolekcji

Shane Byrne, Brytyjczyk urodzony w 1976 roku to legenda cyklu BSBK i uznany zawodnik serii WSBK i MotoGP. Replika jego kasku dostępna jest już u autoryzowanych dealerów Shoei. Tym razem jego grafika ozdobiła model NXR - stworzony jako idealny kask zarówno do szybkiej jazdy po torze, jak i codziennego użytku na motocyklach ze sportowym temperamentem.
Shoei NXR Shane Byrne

fot. Shoei
Marca Marqueza nie trzeba przedstawiać. To klasa sama dla siebie i absolutne objawienie w klasie MotoGP. Fani talentu sympatycznego Hiszpana mogą sięgnąć po koleją replikę jego kasku - tym razem ze wzorem malowania, jakiego używał na włoskim torze Motegi. Umieszczono ją na takim samym modelu, jakiego używa podczas każdej rundy MotoGP X-Spirit II - najprawdopodobniej aktualnie "najszybszego" kasku na świecie.

Shoei X-Spirit II Motegi Marquez

fot. Shoei
Fani nieco spokojniejszej jazdy i bardziej stonowanych pojazdów otrzymali możliwość wyboru otwartego kasku Shoei J-Cruise w urodziwych malowaniach. Trzy nowe grafiki poszerzają paletę kolorystyczną gładkich (jednobarwnych) malowań tego modelu. Styl i prostota formy to cechy rozpoznawcze malowania Corso dostępnego w trzech wariantach kolorystycznych kasku Shoei J-Cruise wyposażonego w długą szybę i blendę przeciwsłoneczną.

Shoei J-Cruise Corso

fot. Shoei
Shoei VFX-W Reputation

fot. Shoei
Nowe malowanie Reputation kasku Shoei VFX-W to wyrazista grafika utrzymana w lubianej przez miłośników off-roadu stylistyce. Fani off-roadu powinni znaleźć coś dla siebie. Dominujące żółcią, czerwienią lub błękitem malowania sprawią, że będą pasować do większości motocykli terenowych dostępnych na rynku.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!