Nowe buty motocyklowe Stylmartin dla kobiet

Dopiero od niedawna producenci obuwia motocyklowego uwzględniają stylistykę na równi z bezpieczeństwem. Oto kolejny przykład takiego, całkiem udanego połączenia.

fot. Stylmartin

Włoski producent obuwia Stylmartin podkreśla, że stworzenie butów jednocześnie eleganckich i bezpiecznych to nie taka łatwa sprawa, jakby się mogło wydawać. Mimo tego, jego nowy produkt Zeudi Laces całkiem nieźle radzi sobie z łączeniem obu tych właściwości i na pierwszy rzut oka trudno by było je odróżnić od jakichkolwiek innych kozaków dostępnych na rynku. Sznurowane buty na niewielkim koturnie właściwie nie ujawniają swojego sportowego przeznaczenia.

Dopiero po bliższym przyjrzeniu się zauważamy przeszycia świadczące o wstawieniu protektorów kostek. Wzmocniony jest też przód buta, a podeszwa wykonana jest z antypoślizgowej gumy. Sznurowanie wykonuje się jednorazowo, aby dopasować but do naszej nogi – później wystarczy zamek i dwie klamry na górze cholewki. Całość wykonana jest z wysokogatunkowej skóry Nappa, wyłożona oddychającą i antybakteryjną podszewką. Dostępne są w rozmiarach 36-42.

Można je zamówić już w niektórych sklepach internetowych w Polsce i choć cena jest wysoka, dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo na równi ze stylem będzie to produkt wart zastanowienia. W końcu niewiele prawdziwie motocyklowych butów można z taką łatwością używać na co dzień.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze