Nowe BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupe – „piekielnie” szybkie i bezkompromisowe. Znamy ceny w Polsce!

35 lat po debiucie pierwszego BMW M3 koncern BMW prezentuje najnowszą generację sportowego samochodu w segmencie premium klasy średniej. Zobaczcie nowe BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupe, które na rynku pojawią się w marcu 2021 roku. Znamy już ceny w Polsce!

Nowe BMW M3 Limuzyna i nowe BMW M4 Coupé są w pełni nastawione na wysokie sportowe „osiągi”. BMW M3 Limuzyna i nowym BMW M4 Coupé będą dostępne z 6-biegową skrzynią manualną. BMW M3 Competition Limuzyna i BMW M4 Competition Coupé z 8-stopniową skrzynią M Steptronic. Modele Competition będą od lata 2021 po raz pierwszy oferowane z napędem na wszystkie koła M xDrive.

Sześciocylindrowy silnik rzędowy z technologią M TwinPower Turbo o wysokoobrotowej charakterystyce zapewnia moc do 510 KM i moment obrotowy do 650 Nm. W wyposażeniu standardowym znajdziemy adaptacyjny układ jezdny M z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami i adaptacyjnym układem kierowniczym M Servotronic. Natomiast w wyposażeniu dodatkowym dostępne będą hamulce węglowo-ceramiczne M.

Nowe BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupe -

W nowych modelach będzie dosępna dynamiczna kontrola stabilności (DSC), w tym tryb M Dynamic oraz, po raz pierwszy, również zintegrowane ograniczenie poślizgu napędu i regulowana w dziesięciu stopniach kontrola trakcji M.

Nowe BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupe -

BMW postawiło na estetyczny wygląd zewnętrzny: duże, pionowo ustawione nerki BMW w stylistyce charakterystycznej dla modeli M, wydatne nadkola z charakterystycznymi skrzelami M, szerokie progi połączone z przednim i tylnym zderzakiem, karbonowy dach z aerodynamicznymi płetwami, spojler tylny i typowe dla M dwie pary końcówek rur wydechowych.

Nowe BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupe -

We wnętrzu natomiast znajdziemy fotele sportowe M i rozszerzona tapicerkę ze skóry Merino o delikatnej fakturze w standardzie, opcjonalnie z wentylacją foteli. Nowe karbonowe fotele kubełkowe M dostępne są tylko jako wyposażenie dodatkowe.

Nowe BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupe -

BMW zadbało też o bezpieczeństwo – w standardzie pakietów bezpieczeństwa znajdziemy  Park Distance Control, ostrzeganie przed kolizją czołową i zjechaniem z pasa ruchu, wskazanie ograniczenia prędkości w standardzie.

Nowe BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupe -

Opcjonalnie m.in. system asystujący kierowcy Professional, w tym asystent kierowania i prowadzenia po pasie ruchu, aktywna nawigacja i asystent korytarza ratunkowego oraz asystent parkowania z asystentem cofania, rejestrator jazdy BMW i wyświetlacz BMW Head-Up ze specyficznymi wskazaniami M.

BMW Live Cockpit Professional z całkowicie cyfrowym zestawem ekranów, systemem nawigacyjnym BMW Maps i inteligentnym asystentem osobistym BMW w standardzie.

Nowe BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupe -

Oferowany po raz pierwszy pakiet M Race Track zmniejsza masę pojazdu o około 25 kg dzięki węglowo-ceramicznym hamulcom M, specjalnym obręczom kół M ze stopów lekkich oraz karbonowym fotelom kubełkowym M.

Ceny nowego BMW M3 rozpoczynają się od 414 900 PLN, a BMW M4 od 419 900 PLN.  

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze