Nowe BMW kupisz teraz poprzez cyfrową platformę

Nowe BMW kupisz teraz poprzez cyfrową platformę

10 lipca 2020
Dealer BMW wprowadza na polski rynek cyfrową platformę sprzedaży. Usługa BMW Direct umożliwia zakup auta wraz z dopełnieniem wszystkich formalności w pełni online, bez wychodzenia z domu.
Loading module...

Zarówno BMW Group, jak i Inchcape Polska, widzą przyszłość w rozwoju e-commerce, w którym to algorytmy i inteligentne urządzenia towarzyszą klientom bezpośrednio w procesie zakupowym, jak i przy korzystaniu z usług. Dlatego startuje sprzedaż aut BMW online, prowadzona przez dealera BMW Inchape Polska, dostępna na platformie https://bmwdirect.pl.

Cieszymy się, że nasz partner Inchape Polska wdraża platformę BMW Direct, umożliwiając zakup auta BMW wraz ze wszystkimi formalnościami bez wychodzenia z domu. Klienci zyskują wybór na jakich warunkach, gdzie i kiedy, chcą dokonać zakupu. To kolejny element ważnych dla nas rozwiązań cyfrowych tworzonych z myślą o komforcie klientów BMW. Nowa rzeczywistość wymaga tworzenia nowych rozwiązań, BMW nie patrzy wstecz, wraz z partnerami jesteśmy już w tej rzeczywistości – mówi Radosław Miszkiel, dyrektor ds. sprzedaży BMW.

Inchcape stale rozwija pakiet swoich usług cyfrowych, internetowa platforma sprzedaży BMW Direct jest kolejnym elementem w ramach tej strategii. Można to porównać do otwarcia czwartego salonu Inchcape w Polsce, który otwarty jest całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom, jakie zastosowaliśmy na BMW Direct, nasi klienci szybko i bez problemów mogą stać się właścicielami wymarzonego auta – mówi Piotr Berzyński, Dyrektor Oddziału Inchcape Warszawa.

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!