Nowe barwy kasków Shark na 2014

Na kilka miesięcy przed wprowadzeniem kolekcji kasków na 2014 roku, Shark prezentuje nowe kolory. Pięć hełmów składa się na serię „Avant Premiere” , która zawiera dwie repliki kasków wyścigowych – S900-C i S700-S, jak również nowe kolory w modelach S700-S, Evoline3 i Shark Raw.

Pierwszy z wymienionych kasków to replika hełmu używanego przez Fabiena Foreta – S900-C Foret Mat KBW. S900-C to z kolei jeden z kasków marki, który ma wbudowane poduszeczki powietrza, dzięki którym można doskonale dopasować kask do głowy. Koszt hełmu to ok. 209 funtów.

Kask kierowcy Sylviana Guintoli (S700-S Guintoli KRG) również doczekał się repliki – czarno – czerwona kolorystyka została wykorzystana przy modelu S700-S. Model ten ma wewnętrzną szybę przeciwsłoneczną, łatwą w obsłudze przyłbicę i waży 1550 gram. Koszt kasku to ok. 180 funtów.

S700-S ma też inną kolorystykę – S700-S Lab WKR. To biały kask z malowaniami w czerni, czerwieni i błękicie. Cena – ok. 170 funtów.

Także kask SHARK Raw zyskał nowe barwy. Model SHARK Raw Trinity KRK to błyszcząca czerń z minimalistycznymi czerwonymi detalami. SHARK Raw to bardzo uniwersalny kask, który może być noszony z goglami i maską na twarz, albo jako kask typu open-face. Jego cena to prawie 210 funtów.

Na koniec kask Evoline3 Moov’Up. Podobnie jak SHARK Raw można go nosić na dwa sposoby – w pełnym zamknięciu lub otarty, po wyjęciu części zabezpieczającej brodę. Kask jest biały z czarnymi i czerwonymi detalami. Cena prawie 340 funtów.

Nowe malowanie kasków Skark na 2014 rok.
fot. Shark

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze