Nowa strefa rozrywki w Energylandii – autodrom i szybki rollercoaster dla miłośników wrażeń!

Specjalna strefa Moya Formuła w Energylandii została oficjalnie otwarta. Od dziś goście największego w Polsce parku rozrywki mogą korzystać m.in. z superszybkiego roller coastera, autodromu i wielu innych atrakcji.

Główną atrakcją strefy Moya Formuła jest Roller Coaster o tej samej nazwie. Jest to innowacyjny Launched Coaster z wyrzutem magnetycznym. Przyspieszenie na tej kolejce jest ogromne – potrafi się rozpędzić do 100 km/h w zaledwie 2-3 sekundy. Jest to przejażdżka dla ludzi spragnionych wyjątkowych doznań – przeciążenia wynoszą od -1 do 4,5 g.

Nowa strefa rozrywki w Energylandii - autodrom i szybki rollercoaster dla miłośników wrażeń!

Kolejka, jak i wszystkie inne atrakcje w Energylandii spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Co więcej, według statystyk i najczęściej pojawiających się komentarzy na facebooku Energylandii to właśnie ten Roller Coaster jest idealny dla całych rodzin! Zarówno dla młodzieży jak i dorosłych!

Oprócz tego, goście strefy Moya Formuła mogą skorzystać z klasycznego autodromu. Moya Formuła Autodrom to popularne samochodziki dla wszystkich, zarówno osób dorosłych, jak i młodszych dzieci. Główną atrakcją jest zderzanie się z innymi pojazdami i wyścigi.

Nowa strefa rozrywki w Energylandii - autodrom i szybki rollercoaster dla miłośników wrażeń!

Dzięki specjalnym pasom przejazd jest w pełni bezpieczny. To jednak nie wszystko. Kolejną atrakcją jest Moya Planetarium,  które oferuje kilkunastominutowe seanse o ciekawej – zwłaszcza dla młodzieży jak również dorosłych – tematyce. Klimatyzowana, przestronna sala, z wygodnymi fotelami sprawi,  że “podróż w kosmos” będzie jeszcze przyjemniejsza.

W strefie Moya Formuła znajdują się trzy punkty gastronomiczne, w tym Pit Stop Zapiekanki oraz  Crazy Bubble. Głównym punktem będzie Moya Formuła Restaurant – jedna z trzech największych restauracji w Parku Rozrywki Energylandia. 

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Na pewno w dobrym roku umieszczają Państwo ten artykuł?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Dziękujemy za troskę 🙂 i wnikliwą lekturę naszego serwisu. Umieszczamy ten materiał bo jest „wakacyjny”, a strefa sygnowana marką stacji paliwowych Moya jest nowa, otwarta kilka dni temu, co stało się przyczynkiem do publikacji 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze