Nowa kolekcja odzieży i akcesoriów BMW Lifestyle - galeria

Nowa kolekcja odzieży i akcesoriów BMW Lifestyle - galeria

21 listopada 2014
19
BMW zaprezentowało niedawno nową kolekcję ubrań i akcesoriów. Możemy znaleźć w niej dział męski, damski, wyścigowy i dziecięcy, akcesoria i oczywiście modele kolekcjonerskie. Chętni ubiorą się w rzeczy sygnowane biało-niebieską szachownicą od stóp do głów. Jedynymi ograniczeniami może być gust i zasobność portfela. Co znajdziemy w ofercie?
Loading module...

Torby
Poczynając od nesesera, wg twórców idealnego na wszelkie loty i inne podróże, w których liczy się przede wszystkim oszczędność miejsca. Wyposażony w wiele kieszeni i przegródek ma służyć przechowaniu wszystkiego, co trzeba mieć pod ręką. Waży 3,2 kg. Nieco większy wariant, ważący 3,7 kg, dodatkowo zamontowane ma mocniejsze uchwyty i kółka ułatwiające transport. W asortymencie bagażowym dostępna jest również torba na laptop,  która bardzo dobrze współgra z pozostałymi torbami oraz waży 1,2 kg.

Odzież damska i męska
Elegancka i praktyczna, czarna lub niebieska, kurtka BMW, wyposażona w kieszenie oraz zbudowana tak, by zmaksymalizować wygodę kierowcy w trakcie operowania kierownicą. Kurtka jest przeznaczona na każdą pogodę, ocieplana i nieprzemakalna. Różnica między wersją dla kobiet i dla mężczyzn jest w kroju.

 

  Akcesoria
Akcesoria dopełniają każdy strój, więc i w tej kolekcji nie mogło ich zabraknąć. Portfele wykonane z włoskiej skóry, spinki do mankietów, torby typu „nerka”,  klipsy do banknotów. Wszystkie sygnowane znakiem BMW oraz stworzone z wysokiej jakości materiałów. Zegarek na rękę jest wodoodporny, ma wytrzymać ciśnienie do 100 m pod wodą, a jego tarcza wykonana ma być z włókna węglowego.

 

 

 

Wyścigi
Dział wyścigowy kolekcji zainspirowany został BMW serii M. Na pierwszy ogień damska kurtka – dwustronna, czarno-czerwona. Jest towarzyszką dla wcześniej istniejącej już męskiej wersji tego rozwiązania, które również dostosowane jest do każdej pogody.

 

 

 

 

Dzieci
Zaczyna raczkować dział dziecięcy – przygotowany został specjalny model BMW Z4, sterowany zdalnie, mogący osiągnąć prędkość 4 km/h, który wydaje dźwięki, trąbi, jeździ – słowem: daje radochę tym najmłodszym.

Kolekcjonerzy
Modele kolekcjonerskie BMW w dalszym ciągu utrzymane są na maksymalnie wysokim poziomie dbałości o szczegóły – koła są zrobione z gumy, a pasy bezpieczeństwa wewnątrz modelików wykonane z tego samego materiału, co pasy w pełnowymiarowych wersjach. Najnowszym spotkanym samochodem jest i8, w skali odpowiednio 1:18, 1:43, 1:64.

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!