Ewa Pertyńska

Nowa kolekcja odzieży i akcesoriów BMW Lifestyle – galeria

BMW zaprezentowało niedawno nową kolekcję ubrań i akcesoriów. Możemy znaleźć w niej dział męski, damski, wyścigowy i dziecięcy, akcesoria i oczywiście modele kolekcjonerskie. Chętni ubiorą się w rzeczy sygnowane biało-niebieską szachownicą od stóp do głów. Jedynymi ograniczeniami może być gust i zasobność portfela. Co znajdziemy w ofercie?

{{ gallery(1297) }}

Opel Crossland 2021 - miejski SUV upodabnia się do Opla Mokki. Zobaczcie zdjęcia!
Torby
Poczynając od nesesera, wg twórców idealnego na wszelkie loty i inne podróże, w których liczy się przede wszystkim oszczędność miejsca. Wyposażony w wiele kieszeni i przegródek ma służyć przechowaniu wszystkiego, co trzeba mieć pod ręką. Waży 3,2 kg. Nieco większy wariant, ważący 3,7 kg, dodatkowo zamontowane ma mocniejsze uchwyty i kółka ułatwiające transport. W asortymencie bagażowym dostępna jest również torba na laptop,  która bardzo dobrze współgra z pozostałymi torbami oraz waży 1,2 kg.

Jeśli jesteś posiadaczem BMW i Iphone, to teraz otworzysz samochód za pomocą kluczyka cyfrowego
Odzież damska i męska
Elegancka i praktyczna, czarna lub niebieska, kurtka BMW, wyposażona w kieszenie oraz zbudowana tak, by zmaksymalizować wygodę kierowcy w trakcie operowania kierownicą. Kurtka jest przeznaczona na każdą pogodę, ocieplana i nieprzemakalna. Różnica między wersją dla kobiet i dla mężczyzn jest w kroju.

 

 

Mitsubishi Space Star 2020 - miejski samochód dla młodych. Znamy ceny w Polsce
 Akcesoria
Akcesoria dopełniają każdy strój, więc i w tej kolekcji nie mogło ich zabraknąć. Portfele wykonane z włoskiej skóry, spinki do mankietów, torby typu „nerka”,  klipsy do banknotów. Wszystkie sygnowane znakiem BMW oraz stworzone z wysokiej jakości materiałów. Zegarek na rękę jest wodoodporny, ma wytrzymać ciśnienie do 100 m pod wodą, a jego tarcza wykonana ma być z włókna węglowego.

 

 

 

Mitsubishi Space Star 2020 - miejski samochód dla młodych. Znamy ceny w Polsce
Wyścigi
Dział wyścigowy kolekcji zainspirowany został BMW serii M. Na pierwszy ogień damska kurtka – dwustronna, czarno-czerwona. Jest towarzyszką dla wcześniej istniejącej już męskiej wersji tego rozwiązania, które również dostosowane jest do każdej pogody.

 

 

 

 

Dzieci
Zaczyna raczkować dział dziecięcy – przygotowany został specjalny model BMW Z4, sterowany zdalnie, mogący osiągnąć prędkość 4 km/h, który wydaje dźwięki, trąbi, jeździ – słowem: daje radochę tym najmłodszym.

Kolekcjonerzy
Modele kolekcjonerskie BMW w dalszym ciągu utrzymane są na maksymalnie wysokim poziomie dbałości o szczegóły – koła są zrobione z gumy, a pasy bezpieczeństwa wewnątrz modelików wykonane z tego samego materiału, co pasy w pełnowymiarowych wersjach. Najnowszym spotkanym samochodem jest i8, w skali odpowiednio 1:18, 1:43, 1:64.

Mitsubishi Space Star 2020 - miejski samochód dla młodych. Znamy ceny w Polsce

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze