Nowa kolekcja Mini Lifestyle kusi energetycznymi kolorami!

Mini zaprezentowało nową, ekologiczną kolekcję Lifestyle 2020. Wszelkie tekstylia i akcesoria są wykonane z organicznej bawełny. Co nowego pojawiło się w lifestylowej kolekcji?

Po raz kolejny paleta kolorystyczna produktów w wariantach Chili Red, Island Blue i British Green wzoruje się na kolorach lakierów z gamy modeli Mini. Nowym akcentem jest kolor Energetic Yellow charakterystyczny dla Mini Electric. Nowością jest również przejście z dotychczasowej dwukolorowej stylistyki do trójkolorowego bloku (Tricolour Block), który zdobi m.in. torby i akcesoria.

Nowa kolekcja Mini Lifestyle 2020

Dostępny w dwóch zestawieniach kolorystycznych brelok do kluczy Mini Bracenet składa się z pierścienia ze stali nierdzewnej i kawałka starej sieci. Chodzi tu o zagubione lub celowo zatopione sieci rybackie, które Bracenet i jego partnerzy odzyskują z morza.

Do produkcji okularów przeciwsłonecznych Mini Contrast Edge Panto i okularów przeciwsłonecznych Mini Contrast Edge D-Frame we Włoszech używa się wyłącznie biodegradowalnego octanu. 

Nowa kolekcja Mini Lifestyle 2020

Ekologiczny jest również nowy notatnik Mini Contrast Edge. Ma 224 strony z przerywanymi liniami na kartkach wykonanych po raz pierwszy z papieru kamiennego. Ten rodzaj papieru produkowany jest przy niskim nakładzie energii i bez zużycia wody z mielonego kamienia wapiennego będącego produktem odpadowym w kamieniołomach.

Torba na zakupy Mini Tricolour Block i torba sportowa Mini Tricolour Block do codziennego użytku lub na krótkie wycieczki oferowane są w trzech zestawieniach kolorystycznych. Oba modele wykonane są z wodoodpornego płótna.

Nowa kolekcja Mini Lifestyle 2020

Mini Baby Racer najnowszej generacji oferuje maksymalną frajdę z jazdy w minimalnym formacie. Chodzik w stylistyce obecnych modeli MINI ma cichobieżne gumowe opony i zdejmowane siedzisko. Zwinny pojazd w klasycznym kolorze Chili Red z białymi pasami na masce jest przeznaczony dla dzieci od 18. miesiąca życia.

Nowa kolekcja Mini Lifestyle 2020

Nowy latawiec Mini pozwoli młodszym i starszym fanom Mini wznieść się na wyżyny. Kolorowy latawiec o rozpiętości skrzydeł 45,5 cm unosi się w powietrzu na około 20‑metrowej lince.

Nowa kolekcja Mini Lifestyle 2020

Dostępna w dwóch zestawieniach kolorystycznych koszulka damska i męska MINI Wordmark Signet wykonane są z miękkiej, organicznej dzianiny single jersey i ma wygodny krój z okrągłym dekoltem i zaokrągloną tylną krawędzią. Taki sam krój mają koszulka damska i męska Mini CI Wing Logo. Dostępne są w kolorze białym, Chili Red lub czarnym i mają charakterystyczny kontrastujący pasek oraz skrzydlate logo MINI.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze