Nowa Kia cee’d – cennik i specyfikacja

Kia wprowadzi w Polsce do sprzedaży zmodernizowaną wersję modelu Kia cee’d zaraz po wakacjach. Importer ogłosił właśnie nowy cennik oraz specyfikację wersji hatchback oraz kombi.

Największą nowością w ofercie koreańskiego producenta będzie wzbogacenie restylizowanej Kia cee’d o linię modelową GT line, która w przyszłości zadebiutuje we wszystkich modelach Kia. Linia GT Line, ma oferować sportowy wygląd i dynamikę modeli GT – w połączeniu z funkcjonalnością „konwencjonalnego” samochodu rodzinnego.

W nowej Kii znajasł się bogatszy wybór silników i skrzyń biegów. Wraz z premierą nowego cee’da wprowadza się trzycylindrowy silnik 1.0 T-GDI benzynowy turbo z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Na naszym rynku dostępna będzie wzmocniona 120-konna wersja, z 171 Nm. Moment jest rozwijany w przedziale 1500-4000 obr/min. Nowy turbodoładowany silnik będzie pozycjonowany cenowo powyżej jednostki 1.6 GDI – różnica w cenie wynosi 3 tysiące złotych.

Kolejną nowinką jest siedmiostopniowa, dwusprzęgłowa przekładnia DCT dostępna w tandemie ze 136-konnym silnikiem diesla. Przekładnia ta została wyceniona na kwotę 6 tysięcy złotych.

Za najnową generację KiaNaviSystem zapłacić trzeba będzie 2,5 tysiąca złotych.

Gama modelowa zmodernizowanej Kia cee’d dostępna będzie do wyboru w czterech wersjach wyposażenia: S, M, L oraz GT Line.

Oferta jednostek napędowych Kia cee’d obejmować będzie 3 silniki benzynowe (1.4 DOHC  o mocy 100 KM, 1.6 GDI o mocy 135 KM  oraz 1.0 T-GDI o mocy 120 KM) i 3 Diesla (1.4 o mocy 90 KM, 1.6 o mocy 110 KM oraz 1.6 o mocy 136 KM).

{{ download(89) }}

 

                      

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze