Notatnik na kierownicę

Często zdarzało Ci się wracać po coś zapomnianego z samochodu do domu? A może odjechałaś już kilka kilometrów i dopiero się przypomiało, że nie wzięłaś jakiegoś nieodzownego przedmiotu, np. błyszczyka? Teraz jest sposób na tę samochodową, zwykle poranną sklerozę.

Kochanie, nie waż się zapomnieć: mleka, jajek i niskotłuszczowych ciasteczek!
fot. goldviolin.com

Wystarczy przykleić opowiednio dużą kartkę na kierownicę i zapisać na niej tzw. wołami najważniejszy komunikat dnia: nie zapomnij telefonu, błyszczyka, laptopa! Tak zapisana informacja raczej przemówi do często jeszcze nieprzytomnego po nocy kierowcy, zasiadającego za kółkiem przed wyruszeniem do pracy.

Taka metoda informacji jest też wskazana, jeśli stanowczy komunikat do bliskiej osoby w domowym zaciszu jest nie wystarczający. Moża podkreślić formą, treścią, znakami interpuncyjnymi (!!!) wszystkie rzeczy, na których wyjątkowo nam zależy w danym dniu. Oczywiście możemy równie dobrze napisać przemiłą informacje, np. uwielbiam Cię!

 

 

 

Takie proste, a jakie może byc przydatne!
fot. goldviolin.com

Jumbo Stick-It Notes można przylepić też na lodówkę, na drzwiach wejściowych (a raczej wyjściowych ;-), czy na lustrze w łazience. Jednak praktyka pokazuje, że dopiera siedając za kierownicą przytomniejemy, bo przecież musimy uważać! Wtedy taki komunikat najprędzej do nas dotrze. Kosztuje ok. 25 zł, a kupisz go tutaj.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze