Nocna wyprzedaż w Honda Plaza

Honda Plaza w Warszawie organizuje wyprzedaż. W nocy, 20 listopada będziecie mogły taniej niż zwykle kupić odzież na motocykl, kaski i inne akcesoria oraz skorzystać z 16-procentowego rabatu na oryginalne części zamienne.

 

Super obniżka – Kurtka Held Rezzato w cenie 2321zł zamiast 3599zł!
fot. Honda

Jeśli 20 listopada w godzinach 16:00-24:00 odwiedziecie salon Hondy na ul. Malowniczej 29a w Warszawie, będziecie mogły skorzystać z przeceny obejmującej wszystkie artykuły znajdujące się w salonie, w tym:

 • Buty Sidi,
 • Buty Falco,
 • Bieliznę termoaktywną Brubeck,
 • Kaski Arai, HJC, Fox,
 • Odzież i akcesoria Alpinestars,
 • Odzież tekstylną Modeka,
 • Odzież skórzaną, buty i rękawice Arlen Ness i Berik,
 • Odzież tekstylną, skórzaną, buty, rękawice i akcesoria Held,
 • Chemię S100,
 • Oryginalne akcesoria Honda Access,
 • Spodnie dżinsowe Mottowear,
 • Rękawice i odzież Bering,
 • Wiele, wiele innych.

 

Tylko tej nocy kombinezon Arlen Ness 8323 kupicie za 1854zł.
fot. Honda

Tej nocy będzie można zakupić min.

 

 • Kask Arai Chaser w cenie 1366 zamiast 1868!
 • Kask Arai RX-7GP w cenie 2258 zamiast 3070!
 • Kask HJC FG-15 w cenie 628 zamiast 899!
 • Kurtkę Held Rezzato w cenie 2321 zamiast 3599!
 • Kombinezon Arlen Ness 8323 w cenie 1854 zamiast 2299!
 • Rękawice Held Touring Five w cenie 139 zamiast 229!
 • Rękawice Held Season w cenie 320 zamiast 450!
 • Smar Bel-Ray w cenie 36 zamiast 55!
 • Cały asortyment z Modeki z rabatem 10%!

 

A kask Arai Chaser tej listopadowej nocy kupicie o ponad 500zł mniej.
fot. Honda

Dodatkowo, do każdego zakupu za kwotę większą niż 2000 pln dostaniesz prezent! Zabierz znajomych, kupując razem za kwotę większą niż 2000 pln każdy z Was otrzyma prezent!

Dodatkowo, tylko tej nocy:

 • Zamawiając oryginalne części zamienne Honda otrzymasz 16% rabatu!*
 • Rezerwując wizytę w serwisie uzyskasz 12% rabatu na usługi serwisowe, a doradca serwisowy nieodpłatnie odpowie na pytania związane z serwisowaniem motocykli.

Nie przegap okazji – zapraszamy od 16:00 do 24:00 w sobotę 20.11.2010!

Honda Plaza, ul. Malownicza 29a, Warszawa

tel. 22 431 00 00,

moto@hondaplaza.pl

 

Tego dnia karty rabatowe nie upoważniają do uzyskania dodatkowych rabatów.

*Warunkiem złożenia zamówienia jest pozostawienie zaliczki!

Najnowsze

Asi oko na Maroko – relacja część IV

To już ostatnia, czwarta część relacji Asi Modrzewskiej z RMF Marocco Challenge. Tym razem pisana z miejsca kibica, bowiem okazało się, że złamana noga naszej bohaterki i zepsuty motocykl zupełnie uniemożliwiły jej dalszy start w rajdzie.

 

„Miałam ze sobą całkiem pokaźny zestaw części zamiennych, ale kierownicy akurat nie!
fot. terenowo.pl

W „bazie” zaczęłam rozpaczliwie szukać możliwości naprawienia kierownicy. Dzięki Yamaha Motor Polska, miałam ze sobą całkiem pokaźny zestaw części zamiennych, ale kierownicy akurat nie! Nauczka na przyszłość: kierownica musi być podstawowym elementem wyposażenia zapasowego. Nasi mechanicy, Darek oraz Maciek „złotarączka” jednogłośnie stwierdzili, że nie naprawią mi kierownicy.

W głębi duszy sama wiedziałam już, że nie powinnam jechać dalej, a chłopaki nie reperując mojego moto pomagają mi tylko w podjęciu ostatecznej decyzji. Sorry guys, ale wtedy myślałam, że zostawiacie mnie w potrzebie. Dziś wiem, że była to słuszna decyzja.

Tak czy inaczej zostałam turystką. Środowy etap był bardzo ciężki i zebrał spore żniwo wśród uczestników. Na pustyni lało, więc zrobiło się błotniście i ślisko.

Kolejny motocyklista Michał musiał pożegnać się z rywalizacją z powodu kontuzji ręki. Niestety pech nie ominął też mojego Funriders team. Rasztek i Turas odnieśli całkiem poważne obrażenia. Ich quady do dziś nie nadają się do użytku.

Byłam na trasie rajdu samochodem organizatorów i wtedy zdarzyła się śmieszna historia. Jeden z

„Zostałam turystką…”
fot. terenowo.pl

„lokalesów” pytał się Przemka (kierowcy samochodu) ile wielbłądów chciałby za tą kulawą. Pikanterii dodaje fakt, że w samochodzie byłyśmy we dwie z Zuzą, a on akurat chciał kupić mnie. Może sądził, że za zepsutą będzie musiał zapłacić mniej. Tak czy inaczej, była to druga propozycja matrymonialna w Maroku.

W czwartek ze łzami w oczach zapakowałam moją Śnieżynkę na „śmieciarkę”, a sama korzystając z okazji transportu innych połamańców pojechałam do szpitala. Tam, ku naszemu zdziwieniu marokański lekarz płynnie posługiwał się językiem czeskim. Facet studiował i pracował w Pradze, Monachium i Wiedniu. Zrobili nam zdjęcia i ja wylądowałam w gipsie, a Rasztek w opatrunku.

„Kolejne dwa dni upłynęły na oglądaniu zmagań zawodników”
fot. terenowo.pl

A przecież miało być odwrotnie! Dopiero kiedy wywozili mnie ze szpitala na inwalidzkim wózku dotarło do mnie, że jednak mam złamaną nogę.

Kolejne dwa dni upłynęły na oglądaniu zmagań zawodników, pocieszaniu połamańców i snuciu planów na rajdową przyszłość. Na ostatnie dwie noce organizatorzy urządzili biwak w ruinach fortu Legii Cudzoziemskiej. Romantycznie! Tam też odbyło się huczne zakończenie z fajerwerkami i fantastyczną „michą”.

Pożegnanie z Afryką było przede wszystkim pospieszne. Pogoda dostała fioła i zaczęło lać jak z cebra, organizatorzy zdecydowali się pozostawić wszystkie nasze namioty i resztki jedzenia tubylcom. Istniała uzasadniona obawa, że jeszcze jedna godzinka zwłoki a samochody techniczne nie będą w stanie opuścić terenu fortu Legii. Mam nadzieję, że to wydarzenie nie przyczyniło się do wybuchu wojny międzyplemiennej o tak wiele dobra pozostawionego bez opieki.

„Pogoda dostała fioła i zaczęło lać jak z cebra”
fot. terenowo.pl

I tak skończyła się moja pierwsza rajdowa przygoda. Dzięki dużej operatywności mojego ubezpieczyciela mogłam wrócić do domu razem z „resztkami” mojego teamu, a nie jak było w planie dzień później. Po wrażeniach z pierwszego dość pechowego startu, już w Warszawie ciężko było wrócić do normalnego życia. Ciąg dalszy nastąpi, gdyż winna Wam jeszcze jestem podsumowanie oraz kilka planów na przyszłość.

 

 

 

Moja wyprawa możliwa była dzięki wsparciu:

„Rasztek i Turas odnieśli całkiem poważne obrażenia. Ich quady do dziś nie nadają się do użytku.”
fot. terenowo.pl

 

Yamaha Motor Polska

Aprica service

Karczma Szymkówka

Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Dawoj Autoryzowany dealer Subaru

Druk24.pl

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc.

 

Poprzednie trzy części relacji Joanny Modrzewskiej z RMF Marocco Challenge znajdziecie tutaj:

Część I

Część II

Część III

Najnowsze

Zatrzymaj się – uratujesz komuś życie

Nie czekajmy aż zrobi to ktoś inny, bo może być za późno. Jeśli chodzi o wypadki drogowe, liczy się każda sekunda, a dzięki Twojej umiejętności pomocy ktoś może przeżyć. To bardzo dużo.

fot. motocaina

Wielu ludzi, mijając po drodze wypadek samochodowy, nie zatrzymuje się. Co nimi kieruje? Najczęściej jest to nie tyle egoizm, czy tzw. ” znieczulica”, co po prostu brak umiejętności udzielenia pomocy w takich sytuacjach. Dzięki szkoleniu z pierwszej pomocy fundacji „Jednym Śladem” można to łatwo zmienić.

W 2010 roku w drogę wystartowała Fundacja Jednym Śladem. Złożona z motocyklistów, ale dedykowana wszystkim użytkownikom dróg, w swoich założeniach zakłada propagowanie bezpieczeństwa na drodze. W tym celu przy współpracy z warszawskim WORD, zostały przygotowane szkolenia z pierwszej pomocy oraz zabezpieczenia miejsca wypadku. Zajęcia teoretyczne oraz ćwiczenia praktyczne poprowadzi kadra doświadczonych Ratowników Medycznych. Szkolenia odbędą się w dniach 22 – 30 listopada w godzinach 15.00 – 21.00.

Obecnie, w cyklu szkoleń planowanych w dniach 22-30 listopada, udział może wziąć każdy zainteresowany uzyskaniem wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Kurs składa się z 6-godzinnych zajęć teoretycznych i praktycznych w zakresie:

 • rozpoznania i właściwej oceny sytuacji na miejscu zdarzenia drogowego;
 • podjęcia odpowiednich czynności zmierzających do powiadomienia odpowiednich służb ratowniczych i porządkowych;
 • udzielenia pierwszej pomocy przed medycznej;
 • właściwego zabezpieczenia miejsca zdarzenia drogowego.

Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu oraz wiedzę nabytą podczas zajęć teoretycznych i praktycznych, jak też będzie mógł legitymować się kartą 'Potrafię Pomóc'. Koszt 6-godzinnego szkolenia, certyfikatu i karty wynosi 50 zł. Zajęcia odbędą się w siedzibie warszawskiego WORD-u, mieszczącej się przy ul. Odlewniczej 8.

Nie wystarczy chcieć pomóc, trzeba jeszcze umieć to zrobić…
fot. jednymsladem.com.pl

„Rocznie na naszych drogach ginie 4564 osób, a coraz większą część stanowią motocykliści. Celem Fundacji jest uświadomienie zamkniętym w swoich autach kierowcom, że motocyklista jest takim samym użytkownikiem drogi tyle, że narażonym na większe niebezpieczeństwo. Chcemy ubiegać się o zmiany w kodeksie ruchu drogowego, poszerzać wiedzę społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa na drogach, a przede wszystkim szkolić kierowców z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Prawidłowo przeprowadzona akcja w pierwszych minutach po wypadku może spowodować zwiększenie szans na uratowanie życia. Wsparcie jednej z najważniejszych instytucji motoryzacyjnej jakim jest WORD pokazuje, że wzrasta ogólna świadomość dotycząca istniejącego niebezpieczeństwa na drodze i konieczność wprowadzenia zmian niwelujących rosnącą wypadkowość ” – powiedział Krzysztof Rzepecki, prezes i założyciel FJS.

Więcej informacji o Fundacji Jednym Śladem na www.jednymsladem.com.pl oraz na www.facebook.com


Poza organizowaniem szkoleń, FJŚ propaguje korzystanie z odblasków przez kierowców jednośladów oraz pieszych. Zamierza także zająć się  gromadzeniem i analizowaniem informacji dotyczących bezpieczeństwa na drogach. Będzie dokumentować niebezpieczeństwa związane z ich stanem, zagrożenia spowodowane niewłaściwie przewożonym ładunkiem, a także monitować odpowiednie służby do ich usunięcia i karania winnych. Zamierza również zająć się opracowaniem możliwości wprowadzenia zmian w oznakowaniu poziomym na drogach, w celu usprawnienia ruchu i ułatwienia poruszania się po nich jednośladom.

W przyszłym roku, Fundacja FJŚ planuje również zorganizowanie kompleksowych kursów pierwszej pomocy przedmedycznej, skierowanych do motocyklistów i sympatyków tego środka motoryzacji, z których wyłonieni zostaną wolontariusze Motocyklowych Patroli Pomocowych. Ideą jest stworzenie ekip, które w szybki, sprawny i bezpieczny sposób dotrą w miejsce wypadku i do przyjazdu służb ratowniczych, zajmą się organizacją pierwszej pomocy, poinformują odpowiednie jednostki ratownicze oraz zabezpieczą miejsce zdarzenia. Przedsięwzięcie wspiera Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, który zapewni kadrę instruktorów, placówki oraz materiały szkoleniowe.

Cieszymy się, że pojawiła się organizacja, która chce wzmocnić swoim działaniem tak ważne dla nas obszary. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę. Mamy nadzieję, że zgłosi się wielu uczestników, bo wspólnie powinniśmy dbać o bezpieczeństwo na polskich drogach. Drastycznie wzrasta wypadkowość spowodowana prędkością kierowców, a wszyscy powinniśmy kierować się zasadą – chcesz żyć, zwolnij! – powiedział Pan Andrzej Szklarski Dyrektor WORD w Warszawie.

Najnowsze

Świat Ferrari przeżywa oblężenie

Przed nami ostatni wyścig Formuły 1 w tym sezonie. Abu Dhabi już wita zespoły i fanów tego sportu.

 

Można poznawać tor na rowerze…
fot. Ferrari

Podczas gdy teamy przybywają do Abu Dhabi przed decydującą rozgrywką kierowców, Ferrari World Abu Dhabi został otwarty na początku tygodnia dla publiczności. Jak podaje oficjalny serwis włoskiego teamu pierwsze dni przeszły wszelkie oczekiwania. 20 futurystycznych atrakcji w parku tematycznym odwiedziły już tysiące motoentuzjastów. Sukces przekłada się oczywiście na wyniki finansowe. Sklep Ferrari odnotowuje najwyższą sprzedaż, o wartości przekraczającej o ponad 40% obrót najlepiej prosperującego sklepu tej firmy na świecie.

Abu Dhabi jest już oczywiście gotowe na serię wydarzeń przed niedzielnym, ostatnim Grand Prix 2010. Wśród atrakcji przygotowano konkurencję dla dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy będą walczyć w kwalifikacjach w symulatorach F10. W czwartek rano czerech najlepszych rzuci wyzwanie Fernando Alonso i Felipe Massie na torze Yas Marina.

My możemy zaznajomić się z torem, za pośrednictwem Marka Webbera, jednego z pretendentów do tegorocznego tytułu.

Najnowsze

Wyraź opinię o Shoei i wygraj konkurs!

Jeżeli jeździsz w kasku Shoei i chcesz otrzymać jego darmowy serwis, weź udział w konkursie organizowanym przez producenta. Jedyne, co musisz zrobić, to podzielić się opinią o swoim kasku z firmą Shoei.

 

fot. motocaina

Firma Shoei od 1959 roku wprowadza najnowsze technologie i ciągle udoskonala swoje produkty. Zadowolenie i satysfakcja klienta dla niej jest dla najważniejsza, dlatego chce poznać również opinię klientów firmy o swoich kaskach. Jeżeli więc jeździsz na motocyklu w kasku od japońskiego producenta, napisz o nim opinię. Jeżeli zostanie ona uznana za najciekawszą, zostaniesz nagrodzona:

1. nieodpłatnym serwisem swojego kasku

2. nowym: wizjerem, pinlockiem, wymiennymi elementami wnętrza, mechanizmami wizjera i wentylacji

3. oryginalną torbą na kask SHOEI

Ponadto spośród wszystkich nadesłanych testów zostaną rozlosowane dwa wizjery do opisywanych kasków. Najciekawsze opisy zostaną umieszczone na stronie internetowej shoei-europe.pl i profilu firmy na facebook’u.

Opinie wraz ze zdjęciami kasku należy przesyłać do 1 lutego 2011r. na adres e-mail: kontakt@shoei-europe.pl

Najnowsze