Edyta Klim

Motocyklistko! Wygraj wejściówkę na No Limits II – Summer Edition we Wrocławiu!

Już 25. lipca o godz. 21:00 na wrocławskim Wake Parku odbędzie się jedyna w swoim rodzaju impreza z cyklu No Limits II - Summer Edition o tematyce motocyklowej. Jest konkurs!

Malowniczy pomost z dostępem do wody i pokazy flybord’u czy sztucznych ogni to tylko jedne z wielu niespodzianek, które tego wieczoru będą podkręcać gorącą, motocyklową atmosferę.

Czwarta runda ORLEN MXMP w Strykowie, czyli wielkie emocje i dominacja Joanny Miller
Organizatorzy przygotowali dla gości mnóstwo atrakcji: Wybory Miss Super Bike, wystawy motocykli, Erotic Motor Wash Show, pokazy motocyklowe, Burning Rubber Contest, After Party z DJami, czy przepyszny catering w strefie VIP. Do rozdania będą wejściówki do klubów tańca i fitness, koszulki i wiele innych fantów od sponsorów.

Wszystkie Panie, które chciałyby powalczyć o tytuł MISS SUPER BIKE i tym samym zdobyć nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych zapraszamy do wysłania zgłoszeń na panwizjoner@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać link do portfolio lub min. 3 zdjęcia i aktualne wymiary.

Film z poprzedniej edycji No Limits:

KONKURS!

Bugatti Baby II
Bilety na imprezę w przedsprzedaży kosztują 20 złotych, jednak można je także u nas wygrać! Mamy jedną wejściówkę podwójną (z osobą towarzyszącą) i dwie pojedyncze do wygrania przez motocyklistki.

Aby je zdobyć wystarczy w komentarzu na naszym facebook’owym profilu umieścić swoje zdjęcie z motocyklem. Najlepsze trzy zdjęcia nagrodzimy wejściówkami na wrocławską imprezę. Czekamy do godz. 10.00 w piątek (24 lipca), a o szczegółach odbioru biletu poinformujemy indywidualnie.

Wyniki konkursu:
Wyniki konkursu – podwójna wejściówka dla Gisi Sylvi i jej męża, a pojedyncza dla Kasi Gołąb i Kasi Miecznikowskiej . Gratulujemy! Szczegóły odbioru przekażemy w prywatnej wiadomości na FB.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze