Nitro Circus Live powraca do Polski w nowym show! Trailer

Nitro Circus Live - fenomen sportów akcji, prezentuje nowe, wysokooktanowe show: Nitro Circus - Moto Mayhem, które po raz pierwszy zawita na europejskie stadiony, w tym na Stadion Legii w Warszawie.

Pod wodzą 17-krotnego medalisty X-Games, Travisa Pastrany, Nitro Circus – Moto Mayhem będzie gościło ponad trzydziestu najlepszych zawodników FMX, BMX oraz niemal każdej, innej, istniejącej dyscypliny motorowych sportów akcji. Obecnie trasa obejmuje już przystanki w dziesięciu europejskich miastach, z czego w pięciu Nitro pojawi się po raz pierwszy. Listę niesamowitych zawodników FMX otwiera sam Travis Pastrana. Znajdują się na niej również mistrz podwójnego backflipa i obecny mistrz X-Fighters – Josh Sheehan oraz złoci medaliści X-Games – Adam Jones, Blake „Bilko” Williams i Cam Sinclair. Widowisko dodatkowo uświetnią skutery śnieżne, quady, ewolucje tandem FMX, szaleństwa minibike’owe oraz inne dziwne twory motoryzacji. Jeśli maszyna ma silnik – musi polecieć.

Fani BMX również nie zostają pominięci, ponieważ inżynierowie Nitro spędzili lata na dopracowywaniu technologii, która pozwoli gwiazdom takim jak Dustry Wygle czy Ethen i Gavin Godfrey polecieć dalej, wyżej i szybciej niż kiedykolwiek do tej pory. Zostanie ona użyta również do wyniesienia w powietrze różnego typu machin. Fani mogą spodziewać się więc większej ilości skandalicznych szaleństw wykonywanych również przez gwiazdy pierwszej serii Nitro Circus.

Przeczytaj nasz wywiad z Lyn-z Pastraną – żoną Travisa Pastrany!

Co więcej, podczas nadchodzącej europejskiej trasy, zawodnicy Nitro będą po raz pierwszy na świecie podejmować się wykonywania niektórych ewolucji. Jolene Van Vugt będzie próbowała pobić rekord dystansu, jaki przeleci w swoim popisowym samochodzie Barbie. Gwiazdy FMX – Matty i Emma McFerran będą jedynym duo na Ziemi, które zaprezentuje Freestyle Motocross w tandemie, na jednym motocyklu. Z kolei Ethan Godfrey-Roberts podejmie próbę wykonania podwójnego backflipa na minibike’u.

Bilety na Nitro Circus – Moto Mayhem w Warszawie będą dostępne w sprzedaży od 16 lutego od godziny 10:00 w serwisie Eventim.pl oraz w stałych punktach sprzedaży Eventim.

„Bardzo cieszymy się z możliwości zaprezentowania naszego show po drugiej stronie Atlantyku.” – mówi Pastrana – „Nasi ziomale od produkcji wynieśli to show na inny poziom. Udział tych wszystkich motocykli, quadów i samochodów sprawi że będzie to niezapomniane widowisko. Sam zawsze uwielbiałem trasy po Europie – Wasi fani są niesamowici! Nie możemy już się doczekać.”

Fani, którzy czekają na jeszcze większą dawkę Nitro Circus mogą wykupić specjalny pakiet Nitro Club. Pakiet gwarantuje najlepsze miejsca oraz możliwość obejrzenia prób i przygotowań przed rozpoczęciem show. Pakiet zawiera również pamiątkową smycz oraz podpisany elektronicznie plakat Nitro.

Zapnijcie pasy!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze