Nissan promuje swoje elektryki z ekologiczną surferką

Michelle des Bouillons jest zawodową surferką i młodym przedsiębiorcą. Jej firma oferuje wykonane wyłącznie z ekologicznych materiałów deski surfingowe, akcesoria oraz odzież kąpielową.

Nissan nawiązuje współpracę z przedstawicielami nowej, obiecującej generacji przedsiębiorców. Firma wyposaża ich w bezemisyjne pojazdy, które usprawniają prowadzenie działalności gospodarczej przy jednoczesnym ograniczeniu jej oddziaływania na środowisko.

Hasło Nissana „Electrify the World” [Elektryfikujemy świat] widnieje teraz także na deskach surfingowych i strojach kąpielowych Michelle, która ma nadzieję, że uda jej się przekonać więcej osób do idei zrównoważonego rozwoju i przechodzenia na elektryczność.

W pełni elektryczny Nissan e‑NV200 jest objęty 5-letnią gwarancją (oraz 8‑letnią na pojemność akumulatora), a z zasięgiem przekraczającym nieznacznie 300 km w mieście z łatwością zaspokaja potrzeby większości firm. Na ponad 30 000 Nissanów e‑NV200 sprzedanych w Europie prawie 10 000 wydano klientom tylko w 2019 roku.

e‑NV200 40 kWh oferuje zasięg 301 km w miejskim cyklu światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich (WLTP), dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców chcących korzystać ze zelektryfikowanej i zrównoważonej mobilności.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze