Nissan i DC Shoes - galeria i film

Nissan i DC Shoes - galeria i film
Nissan i DC Shoes poinformowały o nawiązaniu współpracy partnerskiej, której celem jest pozyskanie nowych fanów obydwu marek poprzez tworzenie wspólnych treści i filmów.

DC Shoes specjalizuje się w produkcji wyczynowego obuwia do skateboardingu i do uprawiania sportów ekstremalnych; oferują męskie, damskie i dziecięce obuwie, odzież, deski snowboardowe i dodatki.

„The Headlight Sessions" („Sesje w świetle reflektorów") to wideoklip inaugurujący współpracę Nissana i DC Shoes, który fani skateboardingu i samochodów mogą obejrzeć tutaj:

Skaterzy Roku 2014 magazynu Thrasher: Wes Kremer oraz Matt Miller, Madars Apse, Joseph Scott, Anthony Lopez, wyruszają na ulice Barcelony, aby w świetle reflektorów Nissana Juke Nismo RS dać pokaz swoich umiejętności w najbardziej kultowych miejscach spotkań deskorolkarzy w Europie.

Reżyserem klipu wyprodukowanego przez Nissana był Chris Ray, renomowany autor filmów o skateboardingu, pracujący dla firmy DC.

Nissan i DC Shoes

Nissan i DC Shoes poinformowały o nawiązaniu współpracy partnerskiej, której celem jest pozyskanie nowych fanów obydwu marek poprzez tworzenie wspólnych treści.
Pełny ekran
Nissan i DC Shoes

fot. Nissan

Nissan i DC Shoes
Nissan i DC Shoes
Nissan i DC Shoes
Nissan i DC Shoes
Nissan i DC Shoes
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.