Nissan GT-R powodem radości dziewczynki - film

19 lutego 2014
Nissan GTR robi wrażenie na większości dorosłych. A jak reaguje na szybką jazdę tym autem mała dziewczynka? Zobaczcie na filmie.

Dziecko w aucie. Pasażer pod specjalną ochroną - wystarczy spojrzeć na przepisy regulujące przewóz dzieci. "Typów osobowości" małej pociechy – pasażera mamy wiele.

Po jednej stronie barykady są dzieci, dla których podróż samochodem to ciężka przeprawa: mogą to być maluchy z chorobą lokomocyjną, czy też pociechy zwyczajnie bojące się jazdy na pasażerskim siedzeniu. Na drugim froncie mamy milusińskich, dla których każda trasa to odkrywanie świata na nowo, a auto to źródło doskonałej zabawy.

Zobacz też jak bezbłędnie dziewczynka odgaduje marki samochodów - kliknij tu.

My skupimy się na moment na tych ostatnich właśnie. A konkretnie na pewnej małej dziewczynce, o której coraz głośniej w Internecie. Popatrzcie sami dlaczego:

Filmik jest przykładem tego, ile frajdy może sprawić jazda sportowym samochodem, w tym przypadku Nissan GT-R i opcji "turbo". To jedna z najbardziej radosnych reakcji dziecka, w tym przypadku na przyspieszanie auta. I prośba, by owo zwiększanie ”mocy” powtórzyć. Czyżby znak, że mała pasażerka będzie w przyszłości, jako kierowca, fanką dużych prędkości? Być może tak.

Jedni uśmiechają się widząc ten filmik, inni z kolei zastanawiają się, czy ojciec dziewczynki powinien rozwijać takie prędkości mając pociechę na pokładzie. Czy to nie zbyt duża brawura? Ja pozostawiam tę kwestię każdemu do samodzielnej oceny.

Tytuł filmiku brzmi: ”Don’t tell mummy” (z ang. nie mów mamie). Jak dowiadujemy się z komentarza pod wideo, dziewczynka nie dotrzymała obietnicy i wydała tatę w pierwszym możliwym momencie.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!