Edyta Klim

Niezwykła seria biżuterii Motorsport Jewellery!

Biżuteria SMITH i PERRY to owoc współpracy artystki i dziennikarki motoryzacyjnej. Wzory biżuterii inspirowane są min. torami Formuły 1, bolidami, samochodami i motocyklami.

SMITH&PERRY to owoc współpracy dwóch kobiet: Alyssy Smith, która tworzy biżuterię pod swoją marką od 2010 roku oraz Suzi Perry – znanej prezenterki sportów motorowych. Wszystko zaczęło się od komentarzy fanów w mediach społecznościowych. Aby wykorzystać ich sugestie Alyssa i Suzi postanowiły razem zaprojektować serię biżuterii z motywami motoryzacyjnymi.

Pierwsze były tory wyścigowe, wielkości paznokcia kciuka, inspirowane nitkami największych torów Formuły 1. I to był strzał w dziesiątkę! Biżuteria bardzo szybko zyskała popularność, więc kobiety zajęły się tworzeniem nowych wzorów, takich jak: kaski, kierownice, samochody, motocykle i wiele innych. Dostępne są one w formie: charms, bransoletek, wisiorków, łańcuszków damskich i męskich, kolczyków i spinek do mankietów.

Swoim sukcesem Allysa i Suzi postanowiły się podzielić i część zysków ze sprzedaży kolekcji jest przekazywana na rzecz Promise Dreams Childrens Charity – organizacji charytatywnej, która zbiera pieniądze dla dzieci poważnie lub śmiertelnie chorych, zapewniając im leczenie, pomoc i wsparcie.

Zamawiać biżuterię można w oficjalnym sklepie:

https://www.alyssasmith.co.uk

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze