Nieudany wjazd na autostradę w wykonaniu BMW

Nieudany wjazd na autostradę w wykonaniu BMW
Samochód z tylnym napędem potrafi zaskoczyć niewprawnego kierowcę, ale i tak trudno uwierzyć, że mogło dojść do takiej sytuacji.

Auto z napędem na tylne koła może stać się nadsterowne kiedy nagle dodamy gazu, albo przesadzimy z nim na wyjściu z zakrętu. Dotyczy to jednak głównie sytuacji, kiedy jedziemy po śliskiej nawierzchni.

A co było przyczyną sytuacji na nagraniu? Prawdopodobnie kierujący przesadził z gazem chcąc dynamicznie wjechać na autostradę i skończyło się na kolizji.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 7 ]
amator 2 miesiące temu
Widać wyraźnie że złapał delikatny poślizg tylnej osi, zamiast delikatnie skontrować dodając troszkę gazu spanikował przekładając nogę na hamulec tym samym odciążając tył i powodując o wiele mocniejszy poślizg tylnej części auta... Podstawowy błąd...
5
0
Odpowiedz
Seb 2 miesiące temu
Nie dodaje się gazu jeśli się ma auto na tył napęd debilu
0
4
Odpowiedz
Kiero > Seb 2 miesiące temu
Co za inteligencja ...
1
0
Odpowiedz
Seb 2 miesiące temu
Wystarczy puścić tylko gaz
2
0
Odpowiedz
Fred 2 miesiące temu
Piękny widok. Półgłówek za kierownicą sam się ośmieszył i ukarał.
0
1
Odpowiedz
Kierowca 2 miesiące temu
15letnie BMW TO STAN UMYSLU.
0
1
Odpowiedz
Adam 2 miesiące temu
Na pewno cwaniaczek krakowski im tylko lejce dac niech końmi po Wawelu kierują
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.