Niereformowalny taksówkarz szósty raz zatrzymany bez prawa jazdy

Nikt nie spodziewał się, że za kierownicą taksówki zasiądzie taki recydywista - 47-letni taksówkarz mimo odebranych uprawnień do prowadzenia samochodu po raz szósty został zatrzymany przez policjantów. Teraz nadszedł czas na poważniejsze konsekwencje.

Kilkanaście dni temu warszawscy policjanci zatrzymali 47 letniego taksówkarza do kontroli, nie spodziewali się jednak, że za kierownicą będą mieli do czynienia z kierowcą, który mimo zakazu wciąż prowadzi samochód. 

Policjantom nie okazał, oczywiście prawa jazdy, ale prędko sprawdzono kierowcę Mercedesa – rok temu decyzją burmistrza dzielnicy Warszawa Wawer cofnięto mu uprawnienia. Niestety, kierowca w ogóle nie przyjął tego do wiadomości i nadal jeździł w jednej z taxi korporacji. 

Przez ostatni rok – kierowca ignorował zakazy i był zatrzymywany sześciokrotnie przez policję, teraz przyszedł czas na poniesienie poważnych konsekwencji – sprawa mężczyzny trafi do sądu, a zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara, aż do 2 lat pozbawienia wolności. 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

No wlasnie, bo odebranie prawka jak widac nic nie zmienia. Albo jezdza bez jak ten facet albo zaopatruja sie w kolekcjonerki z dokumencik pl. Tu zmiany kar trzeba!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze