Niemcy przebili polską straż miejską!

Takiego obrotu spraw nikt by się nie spodziewał. Historie o funkcjonariuszach polskiej straży miejskiej to klasyk gatunku, ale Niemcy właśnie podnieśli poprzeczkę o kilka poziomów wyżej.

Kilka tygodni temu na ulicach niemieckiego Karlsruhe pojawiła się dość charakterystyczna instalacja. Jest to samochód dostawczy marki Mercedes „przyklejony” do ściany budynku. Część bagażową auta wygięto do góry do nienaturalnej pozycji.

Erwin Wurm, austriacki artysta, który stworzył to dzieło, jest znany z humorystycznego podejścia do kwestii motoryzacji. Całość jego instalacji to po prostu klasyczny, dostawczy Mercedes-Benz, który wygląda z jednej strony groteskowo, z drugiej dziwnie, a z trzeciej „oferuje” pod swoim nadwoziem przejście dla pieszych.

Jednak poczucie humoru niemieckich policjantów musi być jeszcze większe niż dystans do rzeczy martwych artysty. Postanowili oni nałożyć mandat za nieprawidłowe parkowanie. Kilka dni temu zdjęcia samochodu z mandatem z blankietem mandatowym za wycieraczką obiegły świat.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze