Nicole Lyons w NHRA i obsadzie „Car Warriors”

Nicole Lyons, niezwykle urodziwa, utalentowana i posiadająca wiedzę techniczną na temat aut i silników kobieta, ogłosiła swoje plany startów w serii National Hot Rod Association (NHRA). Oprócz profesjonalnych wyścigów, Lyons została wybrana do gwiazdorskiej obsady nowej serii "Car Warriors".

Niezwykle szybka Nicole Lyons.
fot. nicolelyonsracing.com

Nicole Lyons, startująca w serii NHRA, została doceniona za swój profesjonalizm oraz umiejętność agresywnej jazdy. Zaproszono ją do udziału w prestiżowym wyścigu Orlando World Street Nationals. Konkurowała w najszybszej i najtrudniejszej klasie – Pro Street. Spisała się świetnie, czym nie tylko zadowoliła swoich fanów, ale także przyciągnęła uwagę mediów.

Po zakończeniu sezonu NHRA, w listopadzie 2010 roku, przeprowadzono testy jej Camaro z 1969 roku. Wynik okazał się zaskakujący. Auto ma ponad 3000 KM i osiąga fenomenalną prędkość, dając jej ogromną przewagę nad przewidywanymi konkurentami w sezonie 2011. Tym samym Nicole potwierdziła, że jest nie tylko dobrym kierowcą, ale równie dobrym mechanikiem.

Postanowiono wtedy, że Lyons dołączy do ekipy gwiazd nowej serii emitowanego w amerykańskiej stacji telewizyjnej Speed TV programu „Car Warriors”. 23 lutego 2011 roku na antenie został wyemitowany pierwszy odcinek. „CaR Warriors” to program, który pokazuje intensywne, 72-godzinne zmagania dwóch drużyn, starających się zbudować najlepszy samochód. Lyons jest jedyną kobietą ekspertem od silników w obsadzie drużyny gwiazd.

Oryginalny Batmobil.
fot. barris.com

Rywalizacji przygląda się i ocenia jury w składzie: znany także w Polsce „Mad Mike” Martin – specjalista od elektroniki, legendarny George Barris – twórca takich pojazdów jak np. Batmobil czy Green Hornet oraz Jimmy Shine amerykański prezenter telewizyjny. Wygrywa ta drużyna, której auto będzie nie tylko szybkie, ale również interesujące pod względem estetycznym. 

 

Jedna z 10 najgorętszych kobiet Nicole Lyons.
fot. nicolelyonsracing.com

Oprócz telewizji, Lyons znalazła się ostatnio na bardzo prestiżowej liście „10 Najgorętszych Kobiet w Drag Racingu”, wg miesięcznika Drag Illustrated Magazine (styczeń 2011).

Nicole Lyons należy do National Hot Rod Association od 2005 roku. Poza torem pisze wiersze, ma już na swoim koncie kilka publikacji. Posiada również czarny pas w Kick Boxingu. Jest szefem Cole Muscle Cars, firmy zajmującej się budową silników i renowacją aut, którą prowadzi razem z mężem oraz ojcem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze