Nicki i Moe - razem dookoła świata!

17 stycznia 2020
2
Nicki i Moe to niemiecka para, która w 2017 roku sprzedała cały swój dobytek i ruszyła na jednym motocyklu w podróż dookoła świata! Obecnie Nicki ma już własny motocykl, a ich wyprawa życia nadal trwa!
Loading module...

Nicki i Moe pochodzą z Marburga w Niemczech. On pracował w branży IT i fotografuje, ona studiowała na kierunku International Development, uwielbia gotować i podróżować. Obydwoje starają się być bardzo aktywni fizycznie na wiele sposobów.

Pierwsze podróże na motocyklu para odbyła w 2016 roku po Europie, jednak kolejny sezon przyniósł jeszcze większe wyzwanie – podróż dookoła świata, połączona z okazjonalnym trekkingiem. Ich decyzja była nieodwracalna, więc Nicki i Moe zakończyli swoje zobowiązania związane z pracą/studiami, sprzedali mieszkanie z całym dobytkiem i ruszyli w świat!

Po 21 miesiącach spędzonych na jednym motocyklu Triumph Tiger 885i, Nicki może już kontynuować podróż na własnym – obniżonym Triumph Tiger 800XRX. Kolejne etapy ich podróży możecie śledzić na ich stronie i kontach:

www.moppedhiker.de/en

www.facebook.com/moppedhiker

www.instagram.com/moppedhiker

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!