Edyta Klim

Nicki i Moe – razem dookoła świata!

Nicki i Moe to niemiecka para, która w 2017 roku sprzedała cały swój dobytek i ruszyła na jednym motocyklu w podróż dookoła świata! Obecnie Nicki ma już własny motocykl, a ich wyprawa życia nadal trwa!

Nicki i Moe pochodzą z Marburga w Niemczech. On pracował w branży IT i fotografuje, ona studiowała na kierunku International Development, uwielbia gotować i podróżować. Obydwoje starają się być bardzo aktywni fizycznie na wiele sposobów.

Pierwsze podróże na motocyklu para odbyła w 2016 roku po Europie, jednak kolejny sezon przyniósł jeszcze większe wyzwanie – podróż dookoła świata, połączona z okazjonalnym trekkingiem. Ich decyzja była nieodwracalna, więc Nicki i Moe zakończyli swoje zobowiązania związane z pracą/studiami, sprzedali mieszkanie z całym dobytkiem i ruszyli w świat!

Po 21 miesiącach spędzonych na jednym motocyklu Triumph Tiger 885i, Nicki może już kontynuować podróż na własnym – obniżonym Triumph Tiger 800XRX. Kolejne etapy ich podróży możecie śledzić na ich stronie i kontach:

www.moppedhiker.de/en

www.facebook.com/moppedhiker

www.instagram.com/moppedhiker

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze