Nawigacja motocyklowa Tom Tom Rider – ulepszenia

TomTom poprawił zarządzanie trasami w nawigacji motocyklowej Rider, wprowadzając zaktualizowaną wersję oprogramowania Tyre Pro. Motocykliści mogą teraz tworzyć kręte trasy na komputerze, zanim prześlą je do urządzenia i udostępnią innym.

Oprogramowanie Tyre Pro umożliwia wybór najbardziej ekscytującej trasy do każdej podróży, od najszybszej do najbardziej malowniczej. Teraz motocykliści mogą ustawić liczbę kilometrów, które chcą przejechać i zaplanować podróż na podstawie odległości, aby stworzyć najlepsze kręte trasy.

Kolejne nowe funkcje oprogramowania:
–    Miejsca użyteczne (POI) z punktu widzenia motocyklistów: pozwalają one wstępnie zaplanować trasę z uwzględnieniem takich punktów, jak hotele przyjazne motocyklistom, górskie przełęcze i stacje benzynowe.
–    Inteligentniejsza technologia „zaawansowanego rozszerzania” pomaga uniknąć potencjalnych różnic między trasą zaplanowaną na komputerze a rzeczywistą trasą w urządzeniu.
–   „Zaawansowane dzielenie” pozwala użytkownikowi zdecydować, jak zapisać trasę na urządzeniu i określić, ile punktów pośrednich jest koniecznych podczas każdej podróży, kiedy plik trasy jest zbyt duży.

Oprogramowanie Tyre Pro jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich, którzy kupią urządzenie TomTom Rider od marca 2014 roku.

Cena TomTom Rider – 1699 złotych

fot. Tom Tom

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze