Nawigacja dla Mam – TomTom GO 1005

Firma TomTom postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom kobiet, które w dzisiejszych czasach są coraz bardziej zabiegane łącząc obowiązki troskliwych matek oraz kobiet sukcesu.Specjalnie z myślą o nich powstał model TomTom GO 1005.

Współczesna kobieta jest osobą mobilną, nieustannie przemieszczającą się, a to między przedszkolem czy szkołą swoich dzieci, a biurem, bądź spotkaniami biznesowymi.

W celu zbadania potrzeb kobiet, firma TomTom zleciła GfK Polonia przeprowadzenie badania, z jego wyników dowiadujemy się, iż blisko 75% osób decydujących się sprawdzenie mapy czy pyta o drogę, gdy się zgubi i tą grupą są kobiety. Dodatkowo jak wynika z badań blisko połowa z nas rozmawia przez telefon jadąc samochodem (nie posiadając przy tym zestawu głośnomówiącego).

fot. Tom Tom

Dzięki pomysłowości producenta nawigacji w chwili obecnej znajdziemy dwa przydatne rozwiązania w ich urządzeniach, zestaw głośnomówiący, który możemy zintegrować ze swoim telefonem dzięki łączu Bluetooth oraz rozbudowaną bazę „Użytecznych Miejsc”, dzięki której każda mama znajdzie niezliczoną ilość pomysłów na spędzenie wolnego czasu od najbliższego salonu SPA po galerii oraz muzea. Wszystkie nawigacje zostały zaprojektowane w sposób elegancji z dobrych materiałów.

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze