Nauka z Abarthem

Nauka bezpiecznej jazdy  pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wydaje się być idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu i podszkolenie swoich umiejętności; tym bardziej jeśli „L-kami" są samochody sygnowane przez Abarth.

fot. corse.pl

Szkoła doskonalenia jazdy „Abarth Driving Experience” została otworzona we wrześniu na warszawskim Bemowie na mocy porozumienia Fiat Auto Poland, Corse S.C. oraz Jurczak Sport Auto. To miejsce, w którym w towarzystwie licencjonowanych instruktorów Polskiego Stowarzyszenia Motorowego (we współpracy z Automobilklubem Polskim na Autodromie Bemowo w Warszawie) możemy pouczyć się bezpiecznej techniki jazdy. Zajęcia mają charakter szkoleń i organizowane są zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Sprzęt szkoleniowy – nietypowy. Abarth 500, Abarth Grande Punto oraz Panda Abarth Kit Car to rasowe samochody, na których poza jazdą bezpieczną, możemy również poćwiczyć trochę jazdę „sportową”.

Szkoła posiada oficjalną rekomendację marki Abarth. Inicjatywa jest wzorowana na firmowanej przez kierowcę rajdowego Sandro Munari’ego włoskiej szkole Abarth Driving School.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze