Nauka parkowania za pomocą gry

Kobiety podobno mają problem z parkowaniem, choć my mamy inną wiedzę na ten temat. Każdemu na pewno przyda się ćwiczenie tej umiejętności i jest na to prosty sposób. Wystarczy zagrać w pomysłową grę!

 

fot. mousebreaker.com

Kobiece parkowanie słynie z zabawnych filmików rozsyłanych w sieci, kiedy to panie męczą się godzinami z odpowiednim ustawieniem samochodu między innymi autami (nie wiedzieć dlaczego, ale większość tych scen dzieje się pod supermerketem 😉

Panuje też opinia – często pada z ust mężczyzn – że kobiety bywają bardziej precyzyjne w manewrowaniu. Jest to widoczne zwłaszcza w jeździe autami dostawczymi i ciężarowymi (ponoć większość pań za sterami Tira podjeżdża pod rampy lepiej i szybciej niż mężczyźni). Manewrowanie zwłaszcza ciągnikiem z naczepą, lub dwoma przyczepami należy do wyjątkowo trudnych, a w tej właśnie kwestii kobiety świetnie sobie radzą.

Teraz każdy – także mężczyźni, którzy wolą takie ćwiczenia odbywać w ukryciu – może podnosić swoje umiejętności. Parking Perfection to darmowa gra, dzięki której – trochę jak w symulatorze jazdy – można poczuć wszystko to, z czym wiąże się manewrowanie autem na ulicy.

Gra polega na umiejętnym poruszaniu się kursorem na klawiaturze i zaparkowaniu właściwe samochodu w możliwie najkrótszym czasie. Oczywiście zawiera poziomy, czyli zaczyna się od najłatwiejszego manerwu, by dojść do perfekcji i przejść do następnej planszy.

Możesz spróbować swoich sił klikając tutaj.

Nie zapominajmy jednak o próbowaniu manewrowania w realnych warunkach. Wiadomo, ćwiczenie czyni mistrzynie!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze